Кархут Ірина

Кархут Ірина

Кархут Ірина, 08.12.2003 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:   05.04.2013.

            Іринці 10 років, з вересня 2012 вона проходить лікування Гострої лімфобластної лейкемії. Почалося все з сильних болів в ногах та спині, піднялась висока температура і за два тижня Іруся схудла на 6 кілограм.

            Батьки звернулись з дівчинкою у Західноукраїнський центр, де Ірі і діагностували лейкоз та одразу розпочали лікування. Дівчинка проходить третій протокол хіміотерапії. За ці пів року чого тільки не ставалось з Іринкою –  реанімація з  кишковою інфекцією, два тижня Іруся була на довенному харчування, бронхіт, висока температура, а стоматит взагалі, як само собою зрозуміле… Та Іра сильна і вона все здолала.

            Іруся дуже допитлива і весела дівчинка, дуже творча, любить вишивати бісером, малювати, і вже будує плани на майбутнє. Спершу дівчинка хотіла бути стилістом-візажистом, згодом передумала і вирішила стати лікарем, та ми впевнені, що з такими талантами та працелюбством, як у Іри, яку професію дівчинка би не обрала – спеціаліст з неї вийде першокласний! От тільки залишилось закінчити лікування…

            Все лікування родина тягнула самостійно, майже не звертаючись по допомогу, і вже здавалось, що вони справляться, як раптом у лікарні закінчились вкрай необхідні і дуже дорогі препарати. Немає ні Біовену, ні Грастиму, ні Цитозару і наприкінці останнього протоколу батькам таки доводиться просити допомоги небайдужих людей.

            Кажуть, останній бій самий важкий, бо на межі всі резерви, і фізичні, і моральні і фінансові. У батьків дівчинки коштів вже просто немає, і майже немає ніяких сил, але є донечка, доросла і дитяча водночас, дуже кмітлива та винахідлива, яка дуже хоче вирости.

            Будь ласка, допоможіть Ірусі стати здоровою і щасливою!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02