Карвацький Євген

Карвацький Євген, 12.12.2003 р.н.
Діагноз: пілоцитарна астроцитома.
 
 
            У хірургії ЗУСДМЦ проходить лікування 10 річний Євген Карвацький. У Євгена пухлина мозку, а точніше мосто-мозочкового кута головного мозку. Пілоцитарна астроцитома належить до доброякісних пухлин, однак, від цього не легше, бо лікується вона оперативним втручанням і хіміотерапією.
            Захворів Євген в кінці листопада на початку грудня 2013 року, у хлопчика ледь перекосило обличчя і заніміла ліва сторона. А якось звечора заболіло вухо, а на ранок, коли приїхала швидка, вже паралізувало ліву частину тіла…
            Євгена забрали в дитячу лікарню на Орлика, там він три дні провів в реанімації, а потім тиждень в неврології. МРТ показало пухлину і ознаки гідроцефалічного синдрому. Євгена скерували до Києва в Інститут нейрохірургії. В інституті хлопчика прооперували, однак пухлину вдалося забрати лише частково, і на подальше лікування Євгена направили в хірургію ЗУСДМЦ проходити променеву і хіміотерапію.
            Зараз Євген проходить хімію препаратом Темодал – курс лікування цим препаратом обходиться дуже дорого. Донедавна Темодал був у лікарні, і проблем з ним не було, та нажаль, зараз на трьох Львівських дітей залишилась одна упаковка 5 капсул 100мг. Як поділити їх на трьох дітей? Відповідь одна – ніяк.
            У Євгена парез лицьового нерва зліва, легкий парез нижніх кінцівок, він не чує лівим вухом – це все наслідки оперативного втручання, адже операції на мозку надзвичайно складні і ризиковані… Та хлопчик продовжує боротьбу. І ми просимо всіх підтримати його на цьому шляху і допомогти придбати Темодал. Одна упаковка 140мг сьогодні коштує майже 8000 гривень і у батьків хлопчика таких коштів немає, а окрім цього препарату іншого шляху до одужання, нажаль, немає…
            Але Євген дуже хоче повернутися до звичного життя. Він дуже любить грати у футбол, любить компютерні ігри, любить фантастичні ігри, фільми та книжки. Ми щиро бажаємо хлопчику, щоб у нього все було добре і дуже сподіваємось, що допомога прийде вчасно і ми зможемо закупити препарат!
            Дуже потрібні кошти на лікування!
 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02