Кецик Петро

 
Кецик Петро, 08.07.2014 р.н.
Діагноз: Нефробластома правої нирки.
 
Нивини:   22.09.2015.

Петрик ще одна крихітка у відділенні хірургії ЗУСДМЦ. Зараз у нас двоє семимісячних малюків – хлопчик і дівчинка – Петрик один з двох.

Петрик народився здоровою дитиною, і від народження його ніщо не турбувало, аж раптом планове УЗД  показало утворення в правій нирці. Мама одразу звернулась на Дністровську, до дитячого онколога. І, на жаль, не дарма…

У малюка виявилась нефробластома правої нирки великих розмірів, ще й з підозрою на ураження лівої. Петрика прооперували – забрали уражену нирку, і почали хіміотерапію.

Петрик дуже цікавий, веселий хлопчик, любить нові знайомства, нових людей, любить бавитись  м’якими і музичними  іграшками, дуже любить музику – не зважаючи на хворобу, розвивається як і належить семимісячному хлопчику.

Вдома Петрика з нетерпінням чекає старший братик Іван. Іванкові три рочки і він дуже любить Петрика. А тато хлопчиків зовсім недавно повернувся з зони АТО… Поки його малюк боровся за своє життя тут – тато боровся за всіх нас там.

Малюк розпочав лікування два місяці тому, з середини січня хлопчик у лікарні, і попереду ще кілька місяців інтенсивної терапії. Сім’ї буде дуже важко справитись самотужки, тим більше зараз, в умовах постійного росту цін…

Відверто кажучи, мені вже дуже набридло постійно акцентувати на цінах, бо ми всі живемо в одній реальності і всі бачимо що відбувається… Та якщо більшість з нас може відмовитись від чогось і пережити цей час, то в сім’ях, де є хворі діти, батьки і так весь час відмовляють собі, бо ліки, памперси і харчування для малюка мають бути.

Петрик також потребуватиме нашої допомоги, щоб чим скоріше повернутись додому.

Допоможіть пройти лікування.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02