Кіндзерський Юрій

Кіндзерський Юрій
 
Кіндзерський Юрій, 25.01.1992 р.н.
Діагноз: Дифузна негоджкінська лімфома В-лімфобластна, 4 ст.
Новини: 10.10.2011.  18.08.2011.

Юрі 19 років, закінчив 4 курс Львівського Автомобільного-дорожнього технікуму. Хоче вчитися далі, мріє поступити в Академію транспорту. Любить спорт, любить подорожувати, веде активний спосіб життя. Принаймні вів до вересня минулого року.

Наприкінці вересня 2010 року Юра помітив збільшення живота, пропав апетит, піднялась температура. Звернулись в лікарню, УЗД показало, що у череві збирається рідина. Було проведено пункцію і Юру госпіталізували у гастроентерологічне відділення з гострим токсичним гепатитом. На якийсь час стало краще, та на початку лютого всі симптоми повернулись з більшою силою, додався біль в спині та різка загальна слабкість.

Почались тривалі обстеження, в березні був госпіталізований у хірургію ЛОКЛ, де було проведено видалення малого та великого сальника, видалення селезінки та каудальна резекція підшлункової залози. Гістологічне заключення показало негоджкінську лімфому 4 стадії. Юра був госпіталізований у відділення гематології в Інституті патології крові та трамсфузійної медицини, так життя хлопця поділилось на «До» і «Після».

Юрі призначено хіміотерапію, позаду два курси. Перша хімія тривала 2 місяці – через гіпертромбоз глибоких вен лівої ноги і обійшлась батькам близько 40 тисяч гривень. Друга хімія пройшла більш-менш, падали аналізи, призначали фактори росту та противірусні – все як у всіх… Другий курс виніс 20 тисяч гривень. Зараз планується наступний курс і коштів просто нема… Навіть на основну хімію, не говорячи вже про ускладнення та підняття аналізів.

Лікування допомагає, КТ, яке Юра робив кілька днів тому, показало хороші результати, от же , потрібно боротись далі. І Юра готовий до боротьби. Звичайно, йому важко, звичайно у 19 років менше всього хочеться думати про лікарняні палати, та його ніхто не питав. Юра не обирав хворобу – це хвороба обрала його і не залишилось іншого шляху як боротись і перемогти. Величезною підтримкою для хлопця є родина, сусіди, любимі вчителі та однокласники, хоча школу хлопець закінчив ще 4 роки тому, кохана дівчина, що всім серцем вірить в його одужання, друзі, що не забувають, відвідують в лікарні, допомагають чим можуть. Невже при підтримці такої кількості небайдужих людей можна сумніватись у Юриній перемозі? Хочеться сказати - «Звичайно ні!»

Нажаль, без коштів не буде препаратів, а без препаратів не буде лікування. А без лікування…

Будь ласка, допоможіть Юрі продовжити лікування. На один курс потрібно 22000 гривень! Сума буває маленькою – допомога маленькою не буває ніколи – навіть 20 чи 10 гривень можуть врятувати чиєсь життя!

Допоможіть Юрі жити завтра!

Дуже потрібна фінансова допомога.