Кобрин Богдан

Кобрин Богдан

 

27.03.1994
Діагноз : Саркома Юінга лівої стегнової кістки

Богдану 15 років, він з с. Добряничі, Перемишлянського району. Захворів він раптово, в кінці березня 2008 року, коли вперше з’явилися болі в лівому стегні після травми на уроці фізвиховання. Лікар діагностував розтягнення і призначив знеболювальні, та через 2 тижні болі відновились. Лікування було залишено без змін. До вересня болі то посилювались то зменшувались, а перед першим вересня Богдан звернувся до ортопеда і був скерований у ОДСКЛ. Після проведення аналізів, медичне заключення шокувало Богдана – саркома Юінга зі значними зонами некрозу.
А далі була хіміотерапія і операція. Після операції хлопець пройшов курс хіміотерапії. І не дивлячись на болісні маніпуляції  він ніколи не дозволяв собі слабкість,  бо він дуже розумний і дисциплінований – він спортсмен. Богдан займається футболом і волейболом, дуже любить читати і малювати. До хвороби в цього хлопчика вистарчало часу навіть на заняття в музичній школі по класу «Баян», а ще він довгий час прислуговував при церкві.     

І ось, нарешті, Богдан став випускником, звичайно він ще буде навідуватись в лікарню на аналізи, але основний курс лікування вже позаду. Сподіваємось що він надалі буде вести такий активний і різноманітний спосіб життя. Бажаємо тобі сили, наснаги і найголовніше - здоров'я.

Новини:

19.07.2010

05.07.2010