Кода Марта

Кода Марта

Кода Марта, 10.04.2010р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:   29.11.2012.

Захворіла Мартуся зовсім недавно, у відділенні гематології ЗУСДМЦ дівчинка перебуває всього два тижня, з 13 листопада. Тиждень перед тим завжди здорова та бадьора дівчинка насторожила батьків різкою втратою апетиту та сильною блідістю.

Далі звична історія – висока температура, візит в поліклініку, аналіз крові, консультація дитячого гематолога і лейкоз, як грім серед ясного неба… Цю фразу ми надто часто використовуємо в історіях наших дітей, тому що саме так звучить для батьків цей діагноз.

Марту госпіталізували у гематологію та почали протокольне лікування. Позаду перший блок, зараз маленька з низькими аналізами, потребує переливань крові та тромбоконцентрату.

Марта живе в селі Давидів з мамою, татом та сестричкою Юлею. У свої 2,5 рочки Мартуся дуже енергійна та допитлива дівчинка, цікавиться всім, що її оточує, любить бавитись ляльками, любить розмальовки та веселі мультфільми. І залюбки відвідує наші творчі зайняття.

Попереду тривале лікування, Марті та її батькам дуже потрібна фінансова допомога та моральна підтримка, адже буде важко, та разом все можна подолати, навіть страшну хворобу. Дівчинці вже потрібні сети для тромбосепарації, вартістю 2500 гривень. Тромбоконцентрат вже переливали кілька разів, і в найближчому часі він може знадобитись знову.

Допоможіть Мартусі боротися!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02