Кордюк Олег

 
Кордюк Олег, 10.04.2006 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга.
Новини:   27.05.2014.
 
            Олежику 7 років, він веселий і усміхнений хлопчик, молодший у сім’ї – старші брат і сестра вже дорослі, мають свої сім’ї і у Олежика вже навіть є двоє племінників :) Олег, як то кажуть, пізня, і надзвичайно бажана дитина. Хоча, дивлячись на маму, абсолютно не дивує, що у неї такий маленький хлопчик, навпаки, дивує, що старшим вже по 22 і 24 роки:)
            Словом, сімя жила абсолютно щасливим, спокійним життям, поки минулим літом у Олега не заболіла рука. На початку липня ручка припухла і почала трошки боліти. Батьки звернулись в поліклініку по місцю проживання, там зробили рентген і зі знімком направили хлопчика до Львова, у ЗУСДМЦ.
            У Львові діагностували Саркому Юїнга лівої плечової кістки і понеслось – 5 блоків ХТ, променева, 2 блоки підтримуючої, операція (Олежику повністю забрали уражену ділянку кісточки з руки і замінили її кісточкою з ніжки). Зараз Олег проходить післяопераційну хімію, три блоки вже позаду, і ще три попереду.
            Олежику для продовження лікування потрібен Флуконазол, Філстим, Осетрон – це вкрай необхідні препарати, яких, нажаль, немає зараз в лікарні і без яких не обходиться жодна хіміотерапія. Також будуть ще неодноразові обстеження – КТ, МРТ.  Сім’я більшу частину лікування тягнула самостійно, ми допомагали їм наразі з Дактиноміцином на підтримуючу і післяопераційну хімію, однак зараз викручуватись стає все важче і важче, бо на кожен блок йде по 4 флакони Філстиму (2120 грн), по 10 ампул Осетрону (400 грн), по 5 флаконів Флуконазолу (250 грн) – разом набігає кругленька сума близько 2700-3000 гривень.
            Ми просимо допомогти нашому усміхненому хлопчику. У нього дуже багато друзів, він вміє прихилити до себе людей. А вподобання у Олега дуже різнопланові – він дуже любить грати у футбол, любить розв’язувати математичні задачі, любить танцювати. Ми дуже сподіваємось, що Олежик найближчим часом швидко і успішно закінчить лікування та повернеться додому і до друзів і дуже просимо всіх вас підтримати його в цьому!
            Допоможіть закінчити лікування!
 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02