Ковч Богдана

Ковч Богдана

Ковч Богдана, 16.12.2003 р.н.
Діагноз – Гостра лімфобластна лейкемія. Група високого ризику.
Новини:  04.02.2014.

            Богданці 10 років, вона проходить лікування у гематології ЗУСДМЦ. Захворіла дівчинка наприкінці грудня, банально піднялась висока температура, звернулись в районну лікарню в Пустомитах, там подивились аналізи і одразу направили Богданку до Львова, в Чорнобильську лікарню. Тут вже діагностували лейкемію і з 24 грудня дівчинка проходить протокольне лікування.

            Богданка звичайна дівчинка, як і всі однолітки вона любить гуляти з друзями, вишивати, любить слухати музику. Залюбки займається на творчих в лікарні, але лише в палаті, до загальних занять, нараз, не приєднується.

            Попереду в дівчинки тривале лікування, і оскільки не всі препарати є в лікарні, то без допомоги небайдужих людей не обійтись… Вже зараз потрібен Дифлюкан і Квамател, до того був довенний Нутріфлекс, а скільки ще всього попереду – не відомо.

            У Богданки є молодша сестричка, сім’я з невеликого містечка Щирець. Будь ласка, допоможіть Богданці пройти лікування, у дівчинки є всі шанси знову стати здоровою і щасливою, повернутись до школи, до друзів, продовжити навчання. Ми дуже сподіваємось, що так все і буде!

            Дуже потрібна допомога!

 

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02