Козак Галина

                                            Козак Галина

Козак Галина, 29.03.2004 р.
Діагноз гостра лімфобластна лейкемія.
 
Новини: 13.11.2012.  19.10.2012.
 
            Галинці 8 років. Вона навчається в 3 класі, займається бальними танцями і охоче допомагає мамі на кухні. Першого вересня Галинка, як і всі діти, пішла до школи. Провчилась дівчинка лише два тижня, поки одного дня мама не помітила, що дитина надзвичайно бліда та жовта. Тоді і почалось.
            Батьки одразу звернулись в поліклініку, зробили аналізи – показники крові виявились надто низькими і дівчинку одразу направили до Львова. У ЗУСДМЦ Галинку одразу госпіталізували в гематологію з лейкозом і розпочали хіміотерапію.
            Дівчинка лише почала перший протокол, відкапали доксорубіцин та аспарагіназу і Галинка опинилась в реанімації з запаленням кишечника. Зараз стан дівчинки дуже важкий, у неї сильний стоматит і низькі аналізи, запалення кишечника вимагає оперативного втручання, та Галинка надто слабка, щоб перенести операцію.
            А попе6реду ще тривала боротьба з лейкозом.
            Галині потрібні протигрибкові (Віфенд ) та фактори росту (Нейпоген), якщо вдасться підняти аналізи, дівчинку зможуть прооперувати і продовжити протокольне лікування.
            Галинка дуже спокійна і чемна дівчинка, вчиться добре, мамі допомагає залюбки, любить читати казки та пригодницькі книжки, любить математику та трудове навчання, любить малювати та розгадувати кросворди. У Галинки є старший брат Володя, йому 16 років.
             Зараз сім’ї дуже важко, батьки у розпачі, Галинці дуже зле… Їм не обійтись без допомоги та підтримки небайдужих людей. Будь ласка, допоможіть Галинці боротися!