Кравчук Борис

                        Кравчук Борис

Збір закрито!

Кравчук Борис, 29.04.2006 р.н.
Діагноз: Гемофілія А, важка інгібіторна форма.

Новини:  03.05.2012.  26.04.2012.

            У Бориса Кравчука гемофілія, з нею він бореться все життя - майже шість років. Захворювання виявили у 2 місяці, з тих пір дитина постійно спостерігається в гематології ЗУСДМЦ.
            Гемофілія - дуже важке спадкове захворювання. Маленькому Борису все життя належить берегтися і приймати препарати для згортання крові. Будь-які травми, рани, операції представляють величезну небезпеку.
            До того ж, у листопаді 2011 у дитини виявили інгібітори, які поглинають фактор 8 - цей препарат Борису більше не допомагає. Допомагає Фейба 500 ОД. Вартість флакончика 6500 гривень і в періоди загострення дитині потрібно вводити по 2 флакона в день протягом 5-6 днів.
            Зараз саме такий період - у хлопчика випадають молочні зубки і ріжуться корінні. Період, який всі дітки переживають легко і весело, для Бориса тягне дуже багато небезпек ... Перед Великоднем хлопчик в черговий раз потрапив в гематологію - тоді на зупинку кровотечі пішли всі лікарняні запаси. Зараз історія повторюється, з тією різницею, що препарату в лікарні немає.
            Гемофілія не виліковне захворювання, але при правильній підтримці та лікуванні у Бориса є всі шанси жити звичайним якісної життям. Але, якщо в лікарні немає препарату - купувати його доведеться батькам, а 78 000 гривень на тижневий курс лікування для звичайної української родини - дуже великі гроші.
            Борис, не дивлячись на всі негаразди, росте дуже дружелюбним, цікавим, товариським і розумним хлопчиком, дуже кмітливий, не проти поговорити про те, про се, побавитись. У Бориса є молодша сестричка Настя, з якої вони дуже дружні. Хлопчик нічим не відрізняється від звичайних діток, тільки йому не можна поранитися, навіть подряпинки самі собою не гояться.


            Будь ласка, допоможіть дитині жити. Кровотечі практично не прогнозовані, і зубки тільки почали змінюватися, так що весь час треба бути напоготові.
            Дуже потрібна фінансова допомога на покупку Фейба.