Кучма Владислав

Кучма Владислав, 08.10.2010 р.н.
Діагноз: Вроджена аномалія головного мозку: синдром Денді-Уокера.
Новини:   07.11.2014.
 
            Владиславу 3 з половиною роки, він проживає в селі у Львівської області з мамою, татом та старшими братиком і сестричкою. Однак, є одна особливість, що виділяє малюка з-поміж інших дітей – дуже рідкісне генетичне захворювання: синдром Денді-Уокера .
            Що це таке – ми навіть і не знали, поки бабця хлопчика не звернулась до нас по допомогу. Це патологія розвитку мозочка, що часто супроводжується гідроцефалією. Однак, Владислав ще не знає таких слів, і тим більше, не знає, що вони означають. Він знає лише те, що потрібно постійно їздити у лікарню, де його обстежують і капають різні ліки.       
            Хворіє Владислав від народження, коли малюку був лише місяць, йому поставили цей діагноз і батьки навіть не одразу усвідомили на скільки все серйозно. Все життя хлопчик спостерігається у педіатрії ЗУСДМЦ. Зараз у малюка парез нижніх кінцівок, що призвів до Х-подібної (вальгусної) їх деформації. 
            Владиславчик відвідує масажі, займається лікувальною фізкультурою та регулярно проходить курси реабілітаційного лікування. Наступний такий курс потрібно починати 25 квітня – за два тижня, і на цей курс малюку потрібен препарат Цереброкурин – 10 введень по 1мл. Та придбати цей препарат батьки не можуть. Упаковка 0,5мл №5 вартує зараз 1058 гривень, на курс потрібно 4 таких упаковки – це 4232 гривні.
            У батьків хлопчика немає коштів на лікування, а тим більше зараз, коли ціни ростуть щодня, а заробітку, якого в селі і так було не багато, майже не стало. Їм не зібрати такої суми і позичити також ніде, та і віддавати не буде чим… Це дуже сумно, однак, для звичайної сільської родини з трьома малими дітьми така сума є просто захмарною…
            Ми дуже просимо допомогти придбати ліки для Владислава, самі батьки не впораються, а без лікування стан малюка дуже швидко почне погіршуватись.
             Будь ласка, допоможіть владиславчику продовжити лікування!
 

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02