Кучинська Софія

Кучинська Софія, 20.05.2008 р.н.
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.


Новини:   19.10.2011.

Софійці 3 рочки, вона дуже любить малювати фарбами, олівчиками, любить мультфільми про Лунтіка, і з радістю відвідує наші творчі заняття у відділенні гематології. До цього літа вона росла і розвивалася як усі малюки. А влітку у дівчинки почали боліти ніжки. Батьки звернулися в поліклініку до невропатолога, їх направили здати аналізи. Результати виявилися настільки поганими, що дитину відразу направили на Дністровську, в ЗУСДМЦ.

Провели повторні аналізи і діагностували лейкоз.

З липня місяця Софійка перебуває у відділенні гематології ЗУСДМЦ, де проходить хіміотерапію. Позаду перший курс хімії, перенесла його малеча більш-менш, то температура піднімалася, то аналізи падали - але, загалом, нічого. Планується ще три.

На наступний курс дитині потрібен метотрексат вартістю 2400 гривень. У сім'ї двоє дітей, у Софійки є старший братик Владислав, 7 років, маленька його просто обожнює. Працює тільки тато. А купувати доводиться все, починаючи з препаратів основної хімії і закінчуючи сетами для тромбоцітоферезу.

Родина не впорається своїми силами. Без допомоги небайдужих людей Софійці не обійтися. Допоможіть дитині пройти лікування.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02