Кулакевич Тетяна

Кулакевич Тетяна

Кулакевич Тетяна, 25.01.2013р.

Діагноз: Вроджена вада розвитку гепатобіліарної системи: атрезія жовчовивідних шляхів, не корегований тип. Стан після операції за Касаї. Холангіт.

Новини:  26.03.2014.  07.02.2014.

            Тетянці ще немає рочку, зовсім скоро вона відсвяткує свій перший день народження і дуже б хотілось, щоб дівчинка відзначала його вдома, а не в лікарні. У Тетянки вроджена вада печінки, вона пацієнтка ІІ хірургії КДМКЛ на Орлика. Хворіє дівчинка від самого народження. Малеча вже перенесла операцію по типу Касаї і тепер намагається уникнути пересадки печінки.

            Наразі дійсно є надія обійтися без пересадки, що є єдиним виходом при біліарній атрезії. Однак, щоб це справдилось, малеча має дотримуватись абсолютно всіх приписів лікаря, приймати всі необхідні ліки, приїжджати на обстеження і правильно харчуватись. А список ліків великий і змінюється відповідно до стану дитини. Однак, постійно потрібен Урсофальк у суспензії, часто потрібні дорогі антибіотики, Альбумін, Біовен моно, Еспумізан, Нурофен і т.д. Ну і постійно потрібні памперси, вологі серветки і дитяче харчування.

            Тетянка їсть дитячі пюрешки Хаме і Гербер, вдень по дві баночки – 1 фруктового і 1 мясного. Місячний запас пюре 60 баночок (30 фруктових і 30 мясних) обходиться близько 900 гривень, і це лише харчування. Плюс памперси – 165 гривень за упаковку, якої ледве стає на місяць, серветки… А в сімї ще двоє діток.

            Тетянка та її сім’я дуже потребує допомоги, адже від таких дрібниць як пюрешки та Урсофальк залежить майбутнє і навіть життя дівчинки.  Тому, ми дуже просимо всіх небайдужих людей допомогти Тетянці зараз, щоб справа не дійшла до пересадки, адже тоді і суми на лікування, і шанси дитини на життя вже будуть зовсім інші.

            Дуже потрібна допомога!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02