Куліш Оксана

Куліш Оксана, 06.09.1981 р.н.
Діагноз: Вроджена вада серця. Великий дефект перимембранозної частини міжшлуночкової перетинки. Висока легенева гіпертензія (синдром Ейзенменгера). Відносна недостатність тристулкового клапану.
 
Новини:  24.02.2014.  19.09.2013.

 

            Оксані 31 рік. Ми познайомились днями в офісі нашого фонду. Вона надзвичайно гарна, тендітна і дуже харизматична молода жінка. В її зовнішності, жестах, одязі є щось вишукане і зворушливо трагічне. Все свідоме життя Оксана живе зі страшним діагнозом – з тяжкою вродженою вадою серця. Це захворювання дало про себе знати ще в дитинстві, а з 6 років вада серця стала невідємною частиною Оксаниного життя.

            Вже тоді, ще маленькій дівчинці, Оксані відмовили в операції через високу легеневу гіпертензію. Ні Київ, ні Польща, не давали втішних прогнозів. А стан здоров'я з кожним роком погіршувався. В 14 років Оксана перенесла ще одне важке захворювання – абсцес головного мозку, була між життям та смертю. Тоді її дивом врятували і мало по малу все стало на свої місця.

            Все життя Оксани пов'язано з лікарнею, постійні огляди, операції та аналізи. Після довгих років потрясінь і випробувань сили зменшувались і руки опускались. Та не зважаючи на фізичну кволість, Оксана успішно закінчила школу і медичне училище, а згодом, всупереч всьому вийшла заміж і народила здорового хлопчика. Зараз Владиславчику 5 років. Синочок і коханий чоловік  - найбільше щастя у її житті. Чоловік в усьому підтримує молоду жінку, а син дорослішає, ходить на акробатику, займається дизайном, вчить англійську мову, ходить на танці. Це все надає життєвих сил, однак, і хвороба не здає позицій.

            Життя надалі пов'язане з лікарнею, Оксана постійно приймає ліки, але тепер вони не допомагають. Потрібен препарат Бозентан (33000 грн за упаковку), Вентавіс (9000 грн за упаковку), Реваціо (7500 грн за упаковку). Заощаджень в сімї ніколи не було,оскільки всі гроші і без того витрачались на ліки. Ці препарати можуть призупинити розвиток захворювання, але коштують нереально дорого для Оксани. Дуже важко усвідомлювати, що у твого життя зявилась ціна і що твоя дитина в любий момент може залишитись сиротою…

            Оксана потребує лікування закордоном. Університетська клініка Гессена, Німеччина, готова прийняти її на обстеження для визначення подальшої схеми лікування. Оксані потрібна складна, надзвичайно дорога і ризикована операція – пересадка серця і легень, вона вже не одноразово чула це від лікарів, та клініка Гессена дала надію, що можна буде обійтись медикаментозним лікуванням.

            Оксану чекають 7 жовтня, обстеження триватиме 5 днів і коштуватиме 7500 Євро. Якщо все буде добре, молодій жінці призначать лікування, яке вартуватиме 500 Євро в день і триватиме роками – нажаль, дива не стаються за один день…

            Задача № 1 для Оксани – потрапити на обстеження,  для цього потрібно 9000-9500 євро (7500 євро на обстеження і 1500-2000 Євро на переліт, трансфер, перекладача, проживання в Гессені). Часу дуже мало, а сума чималенька. Та іншого виходу немає, бо в 31 рік дуже хочеться жити, та і маленький хлопчик, який обожнює свою чарівну маму, ще як заохочує діяти.

            Ми впевнені, що в Оксаночки все буде добре, бо неможливо пройти повз цю тендітну і зворушливу жінку! Допоможіть врятувати Оксані життя, а маленькому Владиславу маму!

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292

Призначення платежу - добровільна пожертва для Куліш Оксани.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02