Курницький Денис

Курницький Денис

 

Курницький Денис, 23.03.2007 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
 
 
            Денису майже 6 років. Зараз він проходить лікування у відділенні гематології ЗУСДМЦ. Захворів хлопчик в грудні, за тиждень до Миколая піднялась висока температура і почали боліти суглоби. Батьки одразу поїхали до Львова в Охмадит.
            В Охмадиті діагностували ревматоїдний артрит і почали лікування, та за тиждень в крові з’явились бласти… З підозрою на лейкоз, Дениса одразу скерували в ЗУСДМЦ і після додаткових обстежень тут поставили діагноз - гостра лімфобластна лейкемія. Денис почав лікування, перший протокол.
            Однак, після хімії на 6 день аналізи не впали. Здавалось би, що це добре, адже наші малюки завжди так страждають через падіння аналізів, та насправді це означає, що організм не зреагував на лікування і хлопчику призначили більш інтенсивну терапію. Та це не всі негаразди, пов’язані з початком лікування. На фоні хвороби у хлопчика проявився остеопороз – хвороба, при якій зменшується щільність кісток, кістки стають крихкими і болять суглоби. Зараз Денис не ходить саме через біль у ногах.  
            Денис єдина дитина в сім’ї, живе хлопчик з батьками в селі Никловичі Самбірського району. Денис дуже цікавий хлопчик, самий справжній юний натураліст і величезний шанувальник усього живого на землі :) Денис обожнює тварин, при чому як домашніх, так і свійських, так і диких і навіть давно вимерлих динозаврів. Хлопчика цікавлять абсолютно всі тваринки – як папуга, так і свиня, корова, качечки, курочки, все чим багата домашня господарка, крім того риби, акули, хробаки і все різноманіття тваринного світу… Зараз Денис збирає енциклопедії, а коли виросте – мріє поїхати в Австралію і «працювати там в зоопарку» :)
            Та щоб здійснитись цим мріям, хлопчик має пройти тривале і складне лікування. У лікарні все ще немає сетів для тромбоконцентрату, а без нього лікування неможливе, тим більше інтенсивна хіміотерапія, яку назначили Денису. Вартість сету – 2500 гривень – сильно «б’є» по кишеням сімей, де є онкохворі діти, для багатьох ця сума дорівнює місячній зарплаті, а багато хто заробляє і менше, особливо коли один з батьків весь час з дитиною в лікарні і крім сетів потрібні ще супутні препарати, обстеження, та і просто потрібно за щось жити… Сім’я хлопчика також потребує підтримки.
            Хто знає, можливо колись Денис стане відомим вченим і ми ще не раз почуємо його ім’я, але зараз хлопчику дуже потрібна допомога щоб здолати лейкоз.
           Будь ласка, підтримайте Дениса!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02