Кузів Аліна

 
Кузів Аліна, 19.03.2013 р.н.
Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія
Новини:

            Алінці 4 рочки, вона дуже серйозна дівчинка з величезними карими очима. Тобто, донедавна, вона хоч і відрізнялась зосередженістю і вдумливістю, та все ж була веселою і сонячною, як всі дівчатка її віку. А от кілька тижнів в лікарні зробили Алінку дещо серйозною і недовірливою і не так вже й просто дочекатися від неї посмішки :(  Та звісно, у маленької є на це причини…

            Місяць тому дівчинка захворіла, все почалось банально і досить невинно – блідість, слабкість, втомлюваність – всі ознаки весняного авітамінозу. Та батьки не стали гаяти час і звернулись до лікаря, одразу в ЗУСДМЦ, де і діагностували лейкоз та призначили лікування.

            На першому ж блоці Алінка дістала страшенну алергію на Аспарагіназу – основний препарат хіміотерапії, і його замінили Онкоспаром, в рази дорожчим, відсутнім у лікарні… Але, на щастя, на первинне лікування дівчинка дала дуже хороший відгук!

            Та зявились і додаткові проблеми – наприклад, грибок. Для боротьби з ним потрібен Віфенд, а його також немає в лікарні – декому з діток дуже «щастить» потрапляти в лікарню, коли там немає необхідних їм ліків :(

            Ну, але боротьба триває, хоч цими прекрасними чорними косами вже і довелось пожертвувати, бо волоссячко ну дуже вже лізло, але це дрібниці, головне – здолати хворобу!

            Алінка дуже любить розмальовки, пазли, кубики – все, що вимагає уваги і зосередження :) Вдома її чекають братик і сестричка і Аліна дуже сумує за ними і, звичайно, хоче додому! Ми бажаємо Аліні швидкого одужання і дуже просимо підтримати маленьку красуню з бездонними карими очима!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02