Кузьмин Михайло

 

Кузьмин Михайло, 27.06.2014 р.н.

Діагноз: Біліарна атрезія жовчних шляхів, не корегований тип.

     Маленькому Михайлику всього 6 місяців. Крім лікарняних стін, малюк нічого не бачив. Він народився зі складною патологією і тепер потребує трансплантації печінки. Дитина живе завдяки крапельницям та уколам. Малюк живе і вважає, що це і є життя! Іншого він не знає… Врятувати малюка погодилася бельгійська клініка, проте рахунок за трансплантацію непосильний для простої сім'ї. 

При народженні Михась виглядав як здорова дитинка, лише трохи жовтуватого кольору. При виписці батькам сказали, що це нормально, і все пройде. Минали дні, родина була щаслива. Але батькам не давало спокою те, що Мишко все одно залишається жовтим, і навіть склери очей були такого ж кольору. Оскільки Михайлик – третя дитинка в сім'ї, батьки знали, що жовтяниця новонароджених так довго не тримається. Хоча районний лікар і запевняв, що це все "вигадки" мами, батьки самостійно поїхали до Львова у Львівську обласну дитячу лікарню, де після більш ретельного обстеження виявилося, що в дитини важка патологія – атрезія жовчних шляхів.

Малюку була проведена підтримуюча операція по Касаі, яка, на превеликий жаль, не дала бажаного результату. Також було виявлено важку патологію судин. Зараз малюк живий лише завдяки кваліфікованим лікарям у Львові та медикаментам, які Михайлик отримує через крапельниці. Малюк не сидить, не перевертається, погано тримає голову. Його вага вже декілька місяців не перевищує 5 800 грамів. Але при всьому цьому він посміхається і грається!

Зараз Михайлику 6 місяців, стан дуже нестабільний, збільшився животик, лікар каже, що малюку потрібна термінова операція. Донором буде мама Михайлика. Врятувати хлопчика погодилася клініка в Бельгії, але сума просто захмарна для цієї сім'ї – 107 500 євро.

Родина просить всіх небайдужих людей допомогти врятувати їхнього сина!

Координатор напрямку "Лікування за кордоном"

Панчак Ірина

 

Тел.(067)323-25-52