Кузнєцова Наталія

 
Кузнєцова Наталія, 31.07.1997 р.н.
Діагноз: Негоджкінська лімфома.

Новини:

            З чого б то розпочати… Почнемо так: знайомтесь, це наша нова дівчинка – Наталя Кузнєцова. Живе Наталя в Миколаєві Львівської області з мамою, татом, бабусею, дідусем, чоловіком і 10-ти місячним синочком Михайликом. За тиждень Наталочці виповнюється 18 років, та замість подарунків і сімейного свята її чекає черговий блок хіміотерапії.

            Лікується дівчинка у 5-й лікарні місті Львова з травня місяця, лікування розпочали одразу в дорослій, щоб пройти весь курс під наглядом одного лікаря.

            Захворіла наша молода мама ще на Різдво – почала боліти нога. Звернулась у поліклініку по місцю проживання, сказали, що у неї запалення нерва і призначили лікування – прогрівати хворе місце… Лікування не допомогло, а Наталя почала кульгати і батьки вже самі намовили дівчину зробити рентген, а рентген показав утворення.

            З цим знімком нашу молоду мамочку скерували на Дністровську, там зробили пункцію і відправили на гістологію, а вже з результатами гістології Наталя пішла в 5-ту лікарню, де і почали хіміотерапію.

            Зараз вже позаду три блоки хіміотерапії, цього тижня має розпочатись четвертий, всього їх буде 6 або 8, залежно як відреагує молодий організм. Наразі, все йде добре.

            У минулому житті, яке було до хвороби, Наталя встигла закінчити школу, закінчити швейне училище, вийти заміж, народити синочка, і здавалось би – жити і тішитись, та діагноз прозвучав як грім серед ясного неба… Але, іншого виходу, окрім як боротись, немає, бо маленькому Михайлику потрібна мама!

            На щастя, родина велика, і поки Наталочка з мамою в лікарні, з Михайликом вдома бабуся, а чоловіки на роботах, бо окрім лікування ще треба щось їсти і годувати малюка. А лікування обходиться зовсім не дешево… Редитукс (рітуксімаб) 100мг 6фл – 15600 грн, Ендоксан 200 мг №10 – 1500 грн , Доксорубіцин 50 мг 2фл – 1200 грн, Вінкристин 2мг – 200 грн, все разом набігає до 18 500 гривень, це лише препарати хіміотерапії.

            Ми дуже просимо допомогти врятувати дівчину! Наталочка дуже рано стала мамою, проте вона дуже любить і дбає про свого малюка, і дуже переживає, що він там вдома без неї, поки вона лежить під крапельницею і виборює у хвороби майбутнє для себе і своєї дитини. Як справжня мама, вона дуже хоче сама ростити і виховувати свого малюка, і дати йому все тепло і турботу, які може дати лише мама.

            Будь ласка, допоможіть врятувати молоду маму!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02