Кузишин Тарас

Кузишин Тарас, 22.08.2014 р.н.
Діагноз: Ретинобластома справа.

Новини:

            За тиждень Тарасу  виповниться 11 місяців. Від травня місяця хлопчик перебуває у лікарні на Дністровській. У малюка ретинобластома і позаду вже операція з видалення очного яблука і ендопротезування очної орбіти справа. Хлопчика оперували 14 травня у клініці Філатова в Одесі.

            Після операції лікарі прийняли рішення пройти два блоки хіміотерапії і променеву. Зараз позаду вже один блок хімії, і на черзі другий. Чи буде променева – вирішуватимуть по результатам ХТ.

            Тарас перший, наразі єдиний, любимий і дуже очікуваний синочок своїх батьків. Не зважаючи на хворобу, він росте веселим, допитливим і активним хлопчиком, дуже любить розкладати та складати свої іграшки, а ще дуже йому до вподоби вишиті подушки, які також прекрасно можна розкидати і складати :)

            У малюка дуже хороші шанси бути здоровеньким і щасливим, і ми дуже сподіваємось, що лікування обмежиться двома блоками хіміотерапії. Однак, наразі хлопчик потребує нашої допомоги, бо карбоплатини, на жаль, немає у лікарні, а зволікати з лікуванням не можна.

            Будь ласка, допоможіть Тарасу пройти хіміотерапію.

 


Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02