Лазорчин Анна

Лазорчин Анна

Лазорчин Анна, 21.12.1997 р.н.
Діагноз: Ретинобластома. Стан після видалення лівого ока. Ремісія.

Новини:   12.09.2012.  27.07.2012.  19.07.2012.  11.06.2012.

Ані 14 років. Вона активна і розумна дівчинка, дуже любить музику, фізкультуру, любить в'язати і спілкуватися з ровесниками. Аня мало від них відрізняється, так як по основному захворюванню (ретинобластомі) - тьфу-тьфу - все чисто. І лікування залишилося давно позаду, у далекому 2000 році.

Тоді Анічці, ще зовсім дитині, діагностували ретинобластому лівого ока з проривом пухлини в орбіту. У клініці ім. Філатова в Одесі Ані видалили око і частково тканини орбіти. Там же дівчинка пройшла курс променевої, а потім курс хіміотерапії у Львові. Хвороба відступила. Але неприємності не закінчилися, вони тільки почалися. В процесі операції довелося видалити досить велику частину орбіти і дуже сильно постраждала повіка.

Коли ми говоримо про порятунок життя, не усвідомлюючи того, ми маємо на увазі в першу чергу якість життя. Анічкині батьки робили все можливе, щоб дівчинка була не тільки жива, але й здорова, красива і щаслива.

Так через кілька років у зв'язку з порушенням функції м'язів лівої орбіти спайкового характеру Ані провели дві пластичні операції у Варшаві. Але спайкові процеси поновлювалися. Після цього послідувало дві операції в Уфі з формування очної щілини, вони супроводжувалися гнійними виділеннями з порожнини орбіти. Ще дві операції в Москві щодо закриття дефекту кута лівого ока також не дали ефекту.

Зараз дівчинка росте і гарнішає, але от поставити протез, який би тримався, не створював дискомфорту, не гноівся і не псував зовнішність юної панянки так і не вдалося. Повіка лівого ока стала зовсім тоненькою і не здатна утримувати протез, і з часом буде тільки гірше.

Фінансові можливості сім'ї дуже обмежені, і поїхати в далеке зарубіжжя на пластику для Анічки просто не реально. Батьки знайшли клініку в Уфі, де можуть Ані допомогти. Дівчинці потрібен особливий протез, який зміг би триматися в очній орбіті. Вартість такого протезування 396000 російських рублів (99 000 гривень). Клініка просить передоплату 50% - 198 000 рублів - тоді вони замовляють протез і через місяць після цього можуть прийняти Аню. Рахунок на передоплату вже виставлений, суму потрібно було внести 11 червня - тоді б у липні Аню прооперували і у вересні вона б спокійно пішла до школи.

Але грошей немає.

Праве око здорове повністю, погіршень стану за роки спостереження не траплялося, тобто, у Ані все добре, якщо не брати до уваги відсутність лівого ока і навіть протеза ...

Ми дуже просимо звернути увагу на цю сором'язливу дівчинку і дуже сподіваємося, що протез Ані таки поставлять, і це миле личко зі зворушливою посмішкою більше не буде ховатися за величезними окулярами. Вона заслуговує на це, адже вона прямий доказ того що хворобу можна перемогти!

Час йде, і протез потрібно ставити негайно, інакше почнеться деформація лицьової частини черепа. В Аніному випадку це не просто пластична операція - йдеться про незворотні для організму наслідки і якщо буде втрачено час, виправити нічого вже не вийде. Але без грошей операція не можлива.

Допоможіть оплатити операцію!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02