Логінов Арсен

 
Логінов Арсен, 09.09.2011 р.н.
Діагноз: Нейробластома за очеревинного простору справа, метастази.
Новини:

            Маленький Арсен – дуже неординарна і експресивна особистість :) Малюк дуже любить конструктори і мультики, при цьому він дуже непосидючий, імпульсивний, дуже любить спілкування, любить бавитись з дітками.

            Захворів малюк зимою 2015-2016, а до онколога потрапив аж в квітні місяці, звісно, що у важкому стані, з інтоксикацією, в глибокій анемії, з деформованим черевом – пухлину було видно навіть зовні… Чому так сталось? Все почалось з звичайної блювоти в садочку, звернулись до лікаря, діагностували гемангіому, лікували залізо дефіцит, лікування не допомагало, малюк марнів, стан погіршувався і лише коли він став ледь не критичним, комусь з районних лікарів прийшло в голову скерувати дитину до онколога.

            Так Арсен потрапив на Дністерську, в хірургію ЗУСДМЦ. Малюка обстежили, виявили заочеревинний утвір, що виявився нейробластомою з метастазами в кістковий мозок , і одразу почали лікування – хіміотерапію високого ризику. Було важко, але Арсен все витримав, пухлину «вбили» і змогли видалити, метастази зменшились – зараз і уявити собі важко що наш красень міг перебувати у такому жалюгідному стані!

            Та до повної перемоги ще далеку. Попереду MIBG, а потім ще хімія і, якщо все добре, авто-ТКМ. Отже, і лікарям, і малюку роботи ще дуже багато! Але нагальна потреба сьогодні – обстеження MIBG, яке планується в Польщі, в Центрі здоровя дитини і вартує порядку 3000 злотих (21000 грн). У мами хлопчика коштів на обстеження немає, в сімє ще двоє дітей – доросла Юля і зовсім крихітна Валерія. А обстеження вже ось-ось, всередині травня.

            Сподіваємось на чергове диво і тримаємо за Арсена кулачки міцно-міцно!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02