Лядов Юрій

Лядов Юрій

Лядов Юрій 10.03.2000 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, Група високого ризику, ремісія. Вторинна мієлобластна лейкемія.
 
Новини:  16.10.2013. 25.09.2013.

Юрі 13 років. Захворів хлопчик два роки тому, в листопаді 2011 йому діагностували гостру лімфобластну лейкемію. Лікування тривало довгих півтора роки. Бувало всяке, лейкопенія, інфекції, дорогезні антибіотики і імуноглобуліни, та хлопчик все здолав і в березні 2013 закінчив основне лікування.

Все літо хлопець мріяв, як піде до школи, займався з вчителями, які не могли натішитись його здібностям і старанням, з нетерпінням чекав 1 вересня, мріяв, як підуть з друзями на піцу, святкувати День знань.

Та в серпні стався… ні, навіть не рецидив – у Юри ремісія. В серпні хлопчику поставили ще один діагноз – Вторинна мієлобластна лейкемія.

Сказати, що ця звістка всіх шокувала – це не сказати нічого. Всі мрії, і Юрині, і мамині розбились вщент. Хлопчик дуже важко сприйняв цю новину і замкнувся в собі. «Мама, тільки я знаю, як мені насправді!»  Дорослий, розумний, він не хоче ділитись своїм болем. Юра хандрить і не хоче нічого. Він так мріяв повернутись до школи, а повернутись довелось у лікарню.

Тепер Юрі показана трансплантація кісткового мозку. Родинного донора у хлопчика немає. Отже, закордон. Отже, тисячі і тисячі євро на лікування. Та поки триває пошук клініки, де буде відбуватись ТКМ, Юрчик проходить хіміотерапію у Львові.

Вже зараз потрібні дорогі антибіотики, Гатімак, нажаль не допоміг здолати інфекцію, яка вже «буяє» на фоні хімії. Потрібен дорогий Дорібакс. Що чекає ближчим часом – складно, та і страшно загадувати. Зрозуміло лише, що допомога буде дуже потрібна. Ну і попереду пересадка…

Будь ласка, допоможіть Юрі повернути надію! Він дуже розумний, кмітливий і хороший хлопчик, добрий і вихований, веселий, хоч зараз достукатись до того веселого хлопчика не вдається ні мамі, ні іншим. Але ми впевнені, що все так не буде і Юра обов’язково знайде в собі сили!

Допоможіть продовжити боротьбу!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02