Магурчак Василина

Магурчак Василина, 12.01.2008 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:    06.05.2014.
 
            Василині 6 років, вона живе з мамою, татом та молодшим братиком в селі Покровки Львівської області. Василинка звичайна дівчинка, любить бавитись ляльками, вирізати, бавитись з братиком і куховарити з мамою. Та в кінці лютого прийшла біда, яка кардинально змінила життя звичайної сім’ї.
            У дівчинки піднялась температура. Спочатку підозрювали запалення нирок, однак курс антибіотиків нічого не дав а розгорнутий аналіз крові показав бласти… Василинку скерували до Львова у ЗУСДМЦ, куди батьки і поїхали з дівчинкою, ще не розуміючи, яка біда сталася з їхньою дитиною.
            У Львові дівчинку обстежили і встановили діагноз. З 6 березня Василинка проходить хіміотерапію. Почали лікування одразу, як отримали підтвердження діагнозу, щоб не втрачати час. І на фоні хімії одразу вилізла грибкова інфекція і дитині призначили Віфенд – протигрибковий препарат, який, нажаль, закінчився у відділенні.
            6 флаконів батьки придбали самостійно. Ще два замовили ми. Попереду тривалий курс лікування, і велика імовірність, що підчас кожного блоку буде потрібен Віфенд. Вартість одного флакона зараз близько 2000 гривень, і батькам не впоратись з лікуванням самостійно, тим більше, що окрім Віфенду будуть потрібні і інші ліки.
            Будь ласка, допоможіть Василинці здолати цей довгий шлях!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02