Максим Іватьо

Максим Іватьо

Кошти зібрано.
Максим Іватьо, 22.02.2013 р.н.
Діагноз: Біліарна атрезія жовчних шляхів, біліарний цироз, холангіт, стійке порушення функцій печінки. Потребує пересадки печінки.
Новини:
 
            Максиму лише виповнився рік, і майже весь цей рік він провів у лікарня. Хвороба проявилась майже одразу – від народження шкіра у малюка була жовтушного кольору, Максимчику ще не було і двох місяців, як він «оселився» в ІІ хірургії КДМКЛ на Орлика.
            Малюку була проведена операція по типу Касаї і всі сподівалися, що обійдеться без пересадки. Нажаль, за пів року стало зрозуміло, що не обійшлося… Максим потребує пересадки печінки, донором буде мама малюка і 10 березня їх чекають в Варшаві, в Центрі здоров’я дитини.
            Вартість лікування – 73 968 Євро. Батьками і небайдужими людьми зібрано на сьогодні майже третину - 22 061 Євро.  Та щоб пересадка відбулась, потрібно зібрати ще 51 907 Євро.
            Часу на збір фактично немає, і якщо пересадку не зробити на початку березня, як заплановано – в подальшому вона не буде мати сенсу…
            Батьки, родичі та друзі родини роблять все можливе і неможливе для порятунку хлопчика. Поки мама в лікарні з Максимчиком – тато встановлює скриньки, звертається до благодійників, стукає в усі двері.
            Нажаль, малюку довелося боротись за своє життя у дуже складні та неспокійні часи. Однак, інших часів для малюка може і бути… В наших руках не допустити цього!
            Допоможіть Максиму жити!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02