Марків Христина

 
Марків Христина, 13.09.2002
Діагноз: Лімфома Ходжкіна 4ст, Рецидив.
Новини: 
 
UPDT:  22.06.2017 Христі провели трансплантацію кісткового мозку! Стан задовільний. Тримаємо кулачки! 

            Христі 14 років, вона вчиться в 9 класі, дуже любить музику, цікавиться модою, ще недавно вона будувала плани, вибирала, куди поступати після школи, чим займатись, на кого піти вчитись, та всі сподівання різко обірвались –  у неї виявили рецидив.

            Вперше дівчинка захворіла восени 2014, їй було 12 років, під час екскурсії на Говерлу з класом їй стало погано, було важко підніматись, щось заважало ковтати, боліло горло, сил майже не було. Повернувшись додому, Христя захворіла – почався кашель, задишка вночі, а потім  дівчинка помітила гулю на шиї і батьки звернулись до лікаря.

            Тоді Христі діагностували лімфому Ходжкіна. Вона пройшла курс хіміотерапії і три місяці променевої, контрольне ПЕТ-КТ показало дуже слабке накопичення контрасту, на стільки незначне, що лікарі сказали просто спостерігатись. І Христя спостерігалась.

            Півтора року спостерігали і чекали, все виглядало добре, мамі радили заспокоїтись вже і жити далі, Христя поправилась, у неї зявився апетит, вона знову змогла продовжувати навчання, гуляти з друзями. Хвороба наче вичікувала, коли ж дівчинка  почне повертатись до життя…

            В грудні Христинка почала хворіти, зле почувалась, температура не проходила, лімфовузли збільшились. Лікарі наважились на біопсію і вона показала що все повернулось… Хоч всі і знали, що таке можливо, шок від рецидиву, мабуть перевершив шок від початкового діагнозу.

            Христу одразу направили до Києва, в Охматдит. Зараз вона проходить хіміотерапію. В травні вже мала б бути авто-ТКМ, та Христі ще не змогли набрати колекцію клітин у достатній кількості, тому дали ще один блок. Тепер пересадку планують на початок червня і є ще місяць, щоб до неї підготувались.

            Христі знадобиться величезний список препаратів – бісептоли, лазолвани, антибіотики і ціла купа всього – ми вже маємо рецептів, за попередніми прикидками, на 45 тисяч гривень. Звісно, це ніщо у порівнянні з вартістю ТКМ за кордоном, але для родини, що вже пройшла рік лікування, і півтора – очікування, це велика сума.

            У Христі дві сестрички, молодша і старша, вона дуже хоче продовжити навчання і, водночас, дуже боїться свого майбутнього. Ми віримо в неї, у неї обовязково все вийде! Але зараз Христі надзвичайно потрібна допомога.

 
Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Марків Христини.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02