Марцінковська Вікторія

 
Марцінковська Вікторія, 26.11.2006 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.

Новини:

            Вікторії 11 років, вона весела, розумна і дуже активна дівчинка, любить спорт, акробатику, плавання та малювання, навчається в авторській школі «Тривіта», завжди усміхнена та привітна!

            На жаль, зимою Вікторія захворіла, спочатку все виглядало зовсім не страшно – просто висипка на ногах… Зима, болото під ногами, мокрі чоботи – ну хто б побачив в цьому щось страшне? Та ніхто! Але висипка не сходила, а згодом з’явились головні болі і батьки звернулись в дитячу поліклініку.

            Там огляд був коротким – загальний аналіз крові і скерування на Дністерську. Так Віка з мамою дізнались, хто такий «дитячий гематолог». Лікування почали одразу, зараз Віка проходить другий протокол. На щастя, дівчинка в ремісії, по основному діагнозу все йде добре, та в ослабленому хімією організмі вже з’явилась грибкова інфекція, і пробує буяти рясним цвітом…

            Для дітей в аплазії грибок є надзвичайно небезпечним – як мінімум, це страшні стоматити, при яких діти не можуть ні їсти, ні говорити, ні просто відкривати рота. В п’ятницю завжди весела Віка навіть не посміхалась, а сьогодні вже і не розмовляє, бо «дуже болять щічки»…

            Якщо інфекцію не приглушити одразу – вона піде далі по організму, в шлунок, кишківник, легені, а це вже значно серйозніше і наслідки можуть бути фатальними. Тому Вікторії назначили віфенд – він потрібен вже і знадобиться в процесі подальшого лікування, і його, як на зло, немає в лікарні. Значить, справа за нами!

             У Віки двоє молодших сестричок-красунь, дівчинка дуже сумує за ними і дуже хоче додому, до того ж, оскільки меншеньких немає з ким лишити – Віка лише вечором бачить маму, а цілий день з нею в лікарні бабця. Ми дуже хочемо, щоб Вікторія чим скоріше здолала стоматит, грибок, а за ними і лейкоз! І повернулась до звичайного життя з родиною і сестричками!

 

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Марцінковської Вікторії.
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02