Маслєніков Олександр

Маслєніков Олександр

Маслєніков Олександр, 02.10.2007 р.н.
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, common-B варіант.

Новини:   10.05.2012.   04.05.2012.   17.01.2012.

Сашкові 4 роки. Він проходить лікування у гематології ЗУСДМЦ з жовтня 2011 року.
Почалося все у вересні з високої температури і невеликої кровотечі з носа. Дільничний лікар направив Сашуню в інфекційну лікарню з підозрою на нейроінфекцію. Там підтвердили серозний менінгіт.

Але загальний аналіз крові показав різке зниження гемоглобіну і дитину направили на консультацію до гематолога. Спочатку підозрювали гемолітично-уремічний синдром. Після доби реанімації у малюка взяли стернальную пункцію. Тоді ж і діагностували лейкоз.

З тих пір малюк в гематології. Зараз дитина проходить другий курс протокольного лікування, позаду перший блок. За протоколом Сашкові потрібен метотрексат - 1300 грам на одне введення. Таких введень залишилося три. Вартість препарату на один блок - 775 гривень, відповідно на три блоки потрібно 2325 гривень. Зараз працює лише тато - він лікар-епідеміолог, і у нього на роботі, на жаль, очікується скорочення штату, під яке, звичайно ж, зовсім не хочеться потрапити ... Тим більше, зараз. Мама теж лікар, але зараз вона не працює, адже сама в лікарні з Сашунею. Сім'я змушена звертатися по допомогу до небайдужих людей, так як самі вони закупити метотрексат не в змозі.

Сашуня дуже розвинений і активний хлопчик, завжди випереджає ровесників у розвитку і з «пелюшок», точніше з «памперсів» демонструє задатки лідера, все прагне робити сам і першим. Бавитися любить будівельними інструментами, і лікарським  приладдям, оскільки сам з родини лікарів, то з народження вміє робити уколи і міряти тиск:) Сашко дуже любить тварин - вдома живе вівчарка Мірта, котик Шева і кролики. А ще Сашуня маленький комп'ютерний геній - не просто завжди і скрізь знаходить свої улюблені мультфільми, а й неодноразово був замічений у підборі пароля до таткового комп'ютера:) Ось так.

Будь ласка, допоможіть Сашуні пройти лікування. Процес лікування дуже не простий, але в малюка наразі все йде за планом. Дуже хочеться, щоб все пройшло добре, і Сашко скоріше повернувся до дитячих радощів.

Потрібна фінансова допомога.