Мацелюх Ліля

                                       Мацелюх Ліля

Мацелюх Ліля, 03.08.1997р.н.
Діагноз: Герміногенна пухлина черевної порожнини, рецидив. ДЦП.
Новини: 
 
            Лілі Мацелюх 15 років. Вона навчається у 8 класі по індивідуальній програмі, адже у дівчинки ДЦП і геміпарез лівої сторони. Хоч з першого погляду цього можна і не помітити, все ж таки з чотирьох рочків Ліля знаходиться на обліку у неврології ЗУСДМЦ. А весною цього року сталася ще одна біда.
            В квітні у Лілі помітили здуття живота, піднялась температура, а коли зробили МРТ – виявили пухлину. Лілю прооперували в Охматдиті і скерували на Дністровську, до онколога. Дівчинку спостерігали місяць, і дуже сподівались, що обійдеться без хімії, адже інтенсивне лікування могло погіршить стан по першому діагнозу – ДЦП. Та дива не сталось, через місяць пухлина повернулась. Тоді лікарі прийняли рішення починати хіміотерапію.
            Кожен день хімії для Лілі – це величезний ризик. Зараз вона проходить третій блок, два попередніх супроводжувались падіннями аналізів, головними болями і, чого найбільше боялись лікарі, судомами. Лілі потрібні підтримуючі препарати, вона постійно приймає проти судомні, упаковки Топірамаксу вистарчає на тиждень. Також при падінні аналізів потрібен тромбоконцентрат, а значить і сети для його приготування. 2500 гривень – вартість одного сету – надто великі кошти для родини.
            Ліля сама молодша в сім’ї, у неї аж три старших сестрички, одна навчається в школі, а дві вже студентки. Ліля любить українську мову, їй дуже до вподоби вчити вірші на пам’ять, любить, коли їй читають книжки, любить слухати музику та дивитись серіали.
            Зараз у дівчинки не найкращі часи, і хоча вона з дитинства звикла долати труднощі, без допомоги небайдужих людей зараз їй не справитись. Будь ласка, підтримайте цю мужню дівчинку і допоможіть їй продовжити лікування.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02