Маццанті Святослав-Даніель

Маццанті Святослав-Даніель

Маццанті Святослав-Даніель, 05.08.2011 р.н.
Діагноз: Нейробластома за очеревинного простору зліва.
 

            У відділенні хірургії ЗУСДМЦ проходить лікування маленький хлопчик з дуже гарним і дещо незвичним ім’ям Святослав-Даніель. Святославу два роки, він веселий і життєрадісний хлопчик, не зважаючи на важкий діагноз та множинні метастази.

            Захворів хлопчик літом, в червні місяці, батьки помітили гулю на голові, та маленький якраз напередодні впав з дитячої гірки, вирішили – що це наслідок падіння. Та гуля не сходила, а після МРТ, яке провели невдовзі, лікарі запідозрили гістіоцитоз.            Хлопчика госпіталізували в гематологію ЗУСДМЦ, після комплексних обстежень виявили гігантський багатовузловий об’ємний утвір заочеревинного простору зліва діафрагми і множинні метастатичні ураження кісток черепа. Малюку провели відкриту біопсію утвору і гістологія показала нейробластому – саму підступну і агресивну з дитячих пухлин…

            Консиліум лікарів призначив малюку хіміотерапію згідно протоколу МОЗ з подальшою ауто-ТКМ і Святослав розпочав лікування. Зараз позаду вже 5 блоків хіміотерапії, що супроводжувались цитопенією і проходили з перемінним успіхом. Залишилось ще 3 блоки ХТ, потім  планується операція, потім 17 грудня 2013 малюка чекають на IMBG у Центрі здоровя дитини в Польщі, ну а після цього – пересадка.

            Святослав єдина дитина в сім’ї, дуже активний і дружелюбний хлопчик, дуже любить бавитись з дітками, збирає машинки, дуже любить малювати, читати книжечки, співати і танцювати. Завжди допомагає мамі і завжди в гарному гуморі)

            Донедавна батьки хлопчика справлялись з лікування самостійно і просили лише інформаційної допомоги, та, нажаль, попереду поїздка в Польщу і авто-ТКМ в Києві, а перед пересадкою також треба буде провести купу обстежень та аналізів, і ліки для пересадки, яких немає в лікарні, доведеться купувати самостійно.

            Ми дуже просимо допомогти Святославу-Даніелю та його батькам справитись з хворобою, вони дуже стараються і роблять все, що в їхніх силах, та фінансових можливостей молодої сімї, нажаль, недостатньо, щоб перекрити всі потреби. Їм дуже потрібна наша допомога і в запасі трохи більше місяця – ми дуже сподіваємося, що цього часу вистарчить, щоб допомогти маленькому хлопчику зробити великий крок до одужання.

            Святославчик чекає нашої допомоги!

Координатор адресної допомоги 

Марина Анісімова 050 370 90 02