Матвєєва Аліна

Матвєєва Аліна 02.03.2009 р.н., 1 рік 7 місяців
Діагноз: Нейробластома заочеревинного простору. Стадія II.
   
 
Матвєєва Аліна захворіла зовсім недавно, у вересні батьки звернулися з малечею в гастровідділення  районної поліклініки в Хмельницькому. 21 вересня УЗД показало пухлину заочеревинного простору. Батьки звернулися до ЗУСДМЦ у відділення хірургії. Після повторного обстеження діагностували нейробластому. За діагнозом негайно відбулася операція, оперували дівчинку у Львові.
Зараз Алінка проходить планову хіміотерапію, перший блок вже позаду. Дівчинці планують ставити вшивних венозний катетер, який допоможе перенести ще три блоки хіміотерапії. Потім - контрольне МРТ.
Алінка дуже любить цікаві книжечки і м'які іграшки, але під час хімії дівчинка стала млявою, багато спить, вередує, як і більшість інших малюків.
Дівчинка з Хмельницького, живе з мамою, татом і старшим братом Женею 13 років. У лікарні з дитиною мама, розважає свою сумну принцесу як може. Попереду ще три блоки, Алінка з іншої області, значить, більшість препаратів доведеться купувати батькам. А значить, не обійтися без допомоги небайдужих людей.
 
Алінці дуже потрібна наша допомога.