Мазурик Соломія

Мазурик Соломія

Мазурик Соломія, 10.12.2012 р.н.

Діагноз: Лангергансоклітинний гістіоцитоз.

Новини:  11.10.2013.  16.07.2013.

            Соломійка зовсім крихітка, їй пішов лише сьомий місяць, та дівчинка вже кілька місяців мужньо бореться з дуже складним діагнозом.

            Захворіла малеча майже одразу після народження, в перші ж дні у дівчинки зявилась висипка. Черговий лікар сприйняв її за вітрянку. В січні батьки звернулись у лікарню в Дрогобичі, там тиждень Соломійку обстежували і проводили симптоматичне лікування. Та через низькі тромбоцити і відсутність покращень, дівчинку скерували у Львів, до дитячого гематолога.

            Так Соломійка опинилась у відділенні гематології ЗУСДМЦ. В центрі дівчинці діагностували гістіоцитоз та призначили хіміотерапію згідно протоколу.

            Соломійка дуже кмітлива та уважна дівчинка, любить, коли з нею розмовляють, уважно слухає, робить вигляд, що все розуміє і навіть намагається підтримувати розмову :) Дуже любить яскраві іграшки, улюблена – жовтий жираф, з яким вона частенько засинає.

            Дівчинка отримує хіміотерапію. Ближчим часом їй мали би ставити вшивний катетер, щоб полегшити подальше проходження хіміотерапії. Та лікування супроводжується низькими падіннями аналізів і зараз Соломієчка перебуває у реанімації з низькими тромбоцитами. Малечі дуже-дуже потрібні донори на тромбоконцентрат, здорові чоловіки з хорошими венами. Якщо ви можете і хочете стати донором тромбоконцентрату для цієї крихітки – будь ласка, зголосіться.

            Попереду у Соломійки тривале лікування і їй дуже потрібна наша допомога, кошти на купівлю медикаментів, яких немає в лікарні, донорська кров та її компоненти і просто моральна підтримка і побажання, щоб все було добре! Ми дуже просимо не залишати без уваги цю мужню крихітку та її батьків.

            Дуже потрібна допомога!

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02