Мельничук Сергій

Мельничук Сергій

Мельничук Сергій, 18.08.2006 р.н.

Діагноз: Ретинобластома лівого ока. Практична сліпота лівого ока.

Новини:    18.02.2012.

            Ще у віці 2 років лікарі-окулісти діагностували у Сергійка вроджену ваду лівого очка з повною втратою зору. Минув час, з цим діагнозом сімя змирилась, адже ніщо не заважало нормально рости і розвиватися дитині. І тільки в вересні минулого року, коли Сергійко почав вчитися писати, батьки помітили, що він постійно тре ліве очко, ніби йому там щось заважає. В Тернопільській обласній дитячій лікарні виявили новоутворення на сітківці ока і направили хлопчика в інститут очних хвороб ім.Філатова в Одесі для уточнення діагнозу. Одеський діагноз шокував усіх: ретинобластома лівого ока(рак сітківки ока). Там сказали, що око прийдеться видалити, щоб врятувати життя дитині. Батьки не могли повірити, що ця страшна хвороба спіткала їхнього Сергійка, адже хлопчик ріс здоровим і життєрадісним, та, на жаль, в Київському «Охматдиті» діагноз підтвердили і порадили проконсультуватись в Університетській клініці Ессена (Німеччина). 

            Батьки з нетерпінням чекали відповіді і запрошення німецьких лікарів, і їх запросили на діагностику. При обстеженні Сергійка німецькі лікарі повідомили, що захворювання і сама пухлина є нетиповою, адже ретинобластома є вродженою хворобою і діагностується в дітей до однорічного віку. Через цю нетиповість і непередбачуваність хвороби лікування поки що не призначили, натомість призначили додаткові обстеження для подальшого лікування зі збереженням очка. Хворе ліве очко у Сергійка практично нічого не бачить, до того ще праве втрачає зір і бачить зараз лише на 50%. А хлопчику цього року йти до школи, вчитися читати, писати, і як хочеться, щоб Сергійкові все це вдалося, щоб хвороба не стала на заваді.

            13 січня сімяповернулась з першого обстеження в Ессені, зараз хлопчик проходить друге. Якщо пухлина не буде прогресувати, то через 4-6 тижні знову потрібно повторний огляд і так ще декілька раз до призначення необхідного курсу лікування. Про вартість повного курсу лікування говорити наразі рано, та обійдеться він не дешево. Кожна поїздка на обстеження вартує мінімум 1000 євро, для звичайної сім’ї з тернопільської області це дуже великі гроші, а скільки поїздок знадобиться – на разі не відомо.

            Рідні та близькі хлопчика дякують всім небайдужим і добросердечним людям, що розуміють їх біль і допомагають рятувати життя Сергійка. Будь-яка підтримка, матеріальна, моральна, чи просто корисна інформація, потрібна їм зараз як ніколи. Ми також дуже просимо не пройти повз Сергійка, хлопчик дуже потребує нашої допомоги.

            Дуже потрібна фінансова допомога.

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02