Мікусь Любомир

 
Мікусь Любомир, 29.04.2006 р.н.
Діагноз: Лімфома Ходжкіна. Рецидив.
Новини:  19.07.2017

            Любчику виповнилось 11 років, він учень 5 класу, добрий, розумний хлопчик, охоче спілкується з друзями, правда, більше в соц. мережах. Любомир залюбки би спілкувався і без допомоги компютера, та, за станом здоров'я, вже 2 роки знаходиться на індивідуальному навчанні.

            Захворів Любчик позаминулої осені , у листопаді 2015, разом із своїм татком … Онкологія підкралася несподівано – слабість, сонливість, блідість, пітливість, кашель. Звернулися до лікарів – Любчику поставили діагноз лімфома Ходжкіна, а його татові – саркому лівої легені... Для родини це був просто "грім серед ясного неба".

            «Дякувати Богу, рідним, знайомим, всім односельчанам що відгукнулися і прийшли на допомогу. Розпочали одночасно в сімї лікувати дві онкології. Батька не вдалося врятувати, через три місяці він помер... А Любчику хіміотерапія  почала допомагати, низький уклін за це лікарям і всім хто молився за нього!» - розповідає мама Любчика.

             З кожним блоком Любчик почувався краще, в червні минулого року успішно закінчився останній 6 блок, після цього – місяць опромінення і було досягнуто повної ремісії. Але радість тривала не довго, весною стан погіршився і гематологи діагностували ранній рецидив, тоді хлопчика скерували на лікування в київський Охматдит..

            Любчику потрібна повторна хіміотерапія і Трансплантація кісткового мозку.

Лікування буде складним і дуже коштовним. Любчик вірить, що небайдужі люди допоможуть йому подолати цю недугу знову. Він щиро надіється, що скоро зможе одужати і повернутись до такого омріяного звичайного життя в рідному селі!

            Наразі хлопчик приступає до хімії і невдовзі буде відомо, які ліки знадобляться на трансплантацію, та за досвідом інших діток, можемо припустити, що сума сягатиме 40-50 тисяч гривень, це якщо без особливих ускладнень… І ми дуже сподіваємось, що обійдеться без них! Однак, допомога однозначно буде потрібна.            

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Мікусь Любомира.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02