Мізун Андрій

 
Мізун Андрій, 01.11.2010 р.н.
Діагноз: Злоякісна пухлина лівого вуха (рабдоміосаркома) з інтракраніальним поширенням, вторинне ураження легень. IV стадія.

Новини:    26.07.2014.   27.06.2014.  09.06.2014.   27.05.2014.
 
            Андрію 3,5 роки, він веселий, кмітливий, гіперактивний і не по роках розвинутий хлопчик. Все йшло прекрасно, поки одного дня, батьки не помітили асиметрію обличчя зліва. Це був самий кінець минулого літа, батьки звернулись в поліклініку, та лікування по місцю проживання нічого не дало і хлопчика скерували до Львова, в ЗУСДМЦ.
            2 вересня Андрій поступив в неврологію з діагнозом невропатія лицьового нерва зліва. Та на огляді оториноларингологом було виявлено утворення в зовнішньому слуховому проході, МРТ, яке провели одразу, виявило пухлину, а на рентгені стало видно масивне метастатичне ураження легень…
            Так Андрійко розпочав лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Було спочатку 3 блоки хіміотерапії, які суттєво зменшили пухлину. Оперативне втручання визнали недоцільним у випадку Андрійка, тому проводили терапію згідно протоколів МОЗ. Далі було ще 7 блоків хімії паралельно з променевою терапією.
            Все йшло своїм шляхом, були і падіння аналізів, і нудота, і не їв днями, і слабенький був зовсім, та якось лікування пройшли – мама Андрійка невиправна  оптимістка :) і сам хлопчик дуже жвавий та енергійний :) Це безперечно дуже допомагало їм обом.
            В квітні відбулось контрольне МРТ за результатами якого мала розписуватись підтримуюча хімія. Все йшло добре, батьки консультувались в Києві і за тиждень-два мала починатись підтримуюча, коли в суботу 17 травня, Андрійко впав вдома і не зміг після того нормально ходити – ніжки підкошувались і не тримали. В неділю хлопчик вже не вставав.
            А в понеділок провели позапланове МРТ і результати обстеження шокували всіх – і діагностів, і онкологів, і батьків… Замість омріяного закінчення лікування – прогрес хвороби… В це не вірилось, це просто не вкладалось в голові… Про це навіть не хотілось говорити вголос. Та довелося взяти себе в руки і терміново починати наступний курс лікування – цього разу топотеканом.
            На другий день після хімії малюк вже зміг самостійно сідати, рухати пальчиками і ніжками, а до того навіть не міг тримати ложку в руках… Дуже хочеться вірити, що хімія допоможе. За два тижня буде наступний блок і на нього препарату, нажаль вже немає.
            Потрібно 2 флакони вартість 2400 за один. Батьки хлопчика не можуть придбати його самостійно, окрім Андрійка в сім’ї є ще старший син, який також постійно потребує дорогого лікування, а оскільки працює зараз лише тато – це дуже і дуже складно.
            Сам Андрій дивовижний хлопчик – розумний, кмітливий і дуже уважний, в свої 3,5 роки він вміє рахувати до 10 і знає всі кольори, при чому, цифри і кольори він знає ще й англійською, якої, до речі, його ніхто навмисне не вчив. Просто Андрійко полюбляє пізнавальні передачі і мультфільми англійською мовою, і вся інформація прекрасно відкладається у маленькій голівці :)
            Зараз хлопчик дуже потребує нашої підтримки. Перший шок у батьків минув і вони готові боротись далі. Однак, без допомоги небайдужих людей їм не справитись.
            Допоможіть закінчити лікування!


Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02