Мокрицька Ольга

Мокрицька Ольга

 

Мокрицька Ольга, 27.01.1979 р.н.
Діагноз: Хронічне прогресуюче відторгнення легень після трансплантації легень 2010 р. Синдром облітеруючого бронхіоліту, 3 стадія.
 
 

            Олі Мокрицькій 34 роки. Вона мама двох маленьких хлопчаків і лікар за освітою – підлітковий гінеколог, працює у Львівському обласному центрі репродуктивного здоровя населення. Вона любляча дружина і дуже мужняя жінка.

            Три роки тому Ольга перенесла трансплантацію легень в університетській клініці Відня. Тоді здавалось, що найгірше позаду, що легенева гіпертензія, з якою Оля жила довгі роки, в минулому, що попереду довге і щасливе життя.
            І життя було щасливим цілих три роки. Оля їздила на контролі і все було гаразд. А в жовтні 2013 року  їй знову стало важко дихати. Обстеження показало відторгнення легень.
            Зараз хвороба прогресує. Оля у Відні, під наглядом лікарів. Єдиний шанс для неї – повторна трансплантація легень. І в клініці готові її провести. Єдине, що стоїть на заваді операції – її вартість.
            Для того, щоб клініка почала пошук донора, а робити це потрібно негайно, адже хвороба прогресує і часу з кожним днем залишається все менше, необхідно внести мінімальний депозит у розмірі 150 000 Євро на рахунок клініки. Вартість самої операції попередньо оцінюється в 300 000 Євро.
            Таких коштів у сім’ї немає – сума просто непідйомна для родини, яка вже оплачувала пересадку три роки тому. Та Оля дуже хоче жити!
            Рідні та друзі Олі, чоловік Сергій, діти Любомирчик та Андрійко просять всіх небайдужих людей допомогти врятувати Олю.
            Будь ласка, підтримайте маму двох дітей!
            Дуже потрібна допомога!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02