Мотлюк Роман

Мотлюк Роман

Мотлюк Роман, 15.12.2006.
Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.


            Роман проходить лікування в гематології ЗУСДМЦ. Йому п'ять з половиною років, він любить гратися машинками, складати конструктор, слухати казочки. Любить грати у футбол.
            У Романа Гострий лімфобластний лейкоз, група високого ризику. Його історія банальна і до болю знайома ... Ми знаємо багато таких історій зі схожими складовими, але різними дійовими особами. Млявість - блідість - аналіз крові - дитяча гематологія - лейкоз. І за всіма цими однаковими симптомами чиєсь унікальнє маленьке життя ...
            Так було і з Ромчиком. Захворів малюк в травні місяці, мама звернула увагу на незвичайну блідість і млявість дитини, збільшені лімфовузли. Батьки звернулися в поліклініку за місцем проживання і, після отримання аналізу крові, хлопчика терміново направили до Львова на консультацію до дитячого гематолога. Так Роман опинився у ЗУСДМЦ. Тут провели обстеження і діагностували лейкоз.
            У даній ситуації втішає лише те, що дитині відразу поставили діагноз і призначили лікування. Зараз хлопчик уже проходить хіміотерапію.
            Тепер Ромі потрібні дорогі антибіотики, імуноглобулін, протигрибкові, адже на тлі хімії виникають всілякі ускладнення, від стоматиту і гарячки до тотального падіння аналізів і грибкових інфекцій. На жаль, цих препаратів в лікарні немає. Вартість Таргоцита 900 гривень за флакон, вартість Віфенду - 1155 гривень за флакон, а на курс йде по 10 флаконів. Вже понад 20 000 гривень. А ще сети для тромбоконцентрату, Біовен моно. На жаль, але все це доведеться купувати.
            У батьків хлопчика таких грошей немає. А без цих супутніх препаратів всі старання лікарів і всі муки дитини на хімії можуть виявитися марними - ослаблений організм з пригніченим імунітетом не впорається ні з «грибами», ні з інфекцією.
            Сім'я Ромчика живе в селі, де великих грошей, на жаль, не заробити. У сім'ї двоє дітей і працює зараз тільки тато. Будь ласка, допоможіть їм.
            Дуже потрібна фінансова допомога.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02