Михальський Роман

Михальський Роман, 13.06.2007 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, common-B варіант.

Новини:  30.11.2011.

Роману 4 роки, він проходить лікування в гематології ЗУСДМЦ. Проблеми зі здоров'ям у Ромчика почалися в березні цього року, тоді малюк переніс гостру респіраторну інфекцію. Антибіотики і симптоматичне лікування допомогли. Але, в квітні з'явився біль у ніжці. Два місяці хлопчик спостерігався у ревматолога і приймав Нурофен.

На початку червня у Романа з'явилися болі в животі і висока температура, дитині провели операцію з видалення апендициту. Після операції та супутньої терапії впали показники крові, і хлопчика направили на консультацію до дитячого гематолога. Вже у відділенні гематології ЗУСДМЦ дитину обстежили, зробили пункцію кісткового мозку і діагностували лейкоз.

Так Ромчик опинився на Дністровській.

З тих пір хлопчик проходить інтенсивну хіміотерапію. На фоні прийому хімії у хлопчика розвинулася грибкова інфекція, і купа грошей пішла на Віфенд. Від частої установки катетерів запалилися вени - довелося ставити вшивний Бровіак 6,6, за який величезне спасибі київській фармфірмі, що подарувала катетер для Роми.

Лікування дається не просто і обходиться не дешево ... Флакон Віфенду - вже 1500 гривень, а на курс йде 5 флаконів препарату, після кожної хіміотерапії він може знадобитися знову. Попереду ще курс 1 грамового Метотрексату, чотири блоки з перервами в десять днів. Вартість флакона 375 гривень, скільки знадобиться, поки не відомо.

У Ромчика є молодша сестричка Катруся, їй 2 рочки. Мама весь час у лікарні, працює лише тато. Роман, як і всі діти, любить дивитися мультики, а також витинати, розмальовувати та ліпити з глини. Дуже хочеться вірити, що у Ромчика все получиться, його тільки треба трошки підтримати. За час лікування фінансові можливості свм’ї виснажені. Звичайно, не хочеться думати про погане, але Віфенд може знадобитися знову, попереду Метотрексат і на перед ніколи не відомо які витрати чекатимуть батьків.

Потрібна фінансова підтримка.