Михайлишин Діана

 
Михайлишин Діана, 06.03.2012 р.н.
Діагноз: Гостра мієлоїдна лейкемія.
 
Новини:
 
            Це Діана, їй 2 з половиною роки і вона «сонячна дитина». Як всі «сонячні діти», Діанка дуже весела, активна і безпосередня дівчинка :)  Вона дуже любить бавитись, багато сміється, любить малювати олівчиками, любить книжечки, розмальовки і м’які іграшки.
            Захворіла Діана на початку літа, у неї зявилась висипка, батьки звернулися в поліклініку в Стрию, там зробили аналізи і одразу скерували до Львова, в дитячу гематологію ЗУСДМЦ. А тут вже діагностували лейкемію і розпочали лікування.
            У Діанки два старших братика – Юрі 9 років, Максиму – 4. Нажаль, доля не поскупилася на випробування для цієї сімї, у Максима цукровий діабет, і лікарня на Дністерській для них, фактично, другий дім…
            Діана проходить хіміотерапію. Дещо з препаратів є у лікарні, та багато чого доводиться купувати самостійно. Зараз, наприклад, потрібен Філстим, лікарняний закінчився, а нової поставки ще не було.
            Будь ласка, допоможіть дівчинці пройти лікування! Для простої сімї з трьома дітьми і недорогі ліки є проблемою, а що вже казати за Філстим по 530 гривень за флакончик, яких на курс потрібно до 5 штук. Це вже не кажучи, що в сімї двоє важкохворих дітей.
            Дуже потрібна допомога.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02