Несторович Софія

 
Несторович Софія, 07.05.209 р.н.

Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:

 

 
            Софійка весела, розумна та активна дівчинка, вчиться на відмінно, грає на фортепіано та дуже любить подорожувати! Дівчинка навчається в 2 класі і зовсім скоро їй виповниться 8 років.
            Весною Софійка несподівано захворіла. Дівчинка підвернула ніжку і цілий місяць біль не проходив, а згодом додалась слабкість, блідість та висипка на ногах. Мама звернулась з дитиною до педіатра, лікар лише глянув аналізи і одразу скерував Софію до Львова, в дитячу гематологію.
            Так на початку квітня дівчинка опинилась у ЗУСДМЦ. Софія розпочала протокольне лікування і наразі лікарі говорять про хороший відгук на хімію. Однак, майже одразу висіялась і грибкова інфекція… А у відділенні закінчився віфенд…
            Софія добра і вихована дитина, любить вчитись, найкраще їй надається математика та українська мова, має багато друзів, молодша дитина в сім’ї – у дівчинки є старша сестричка Оксана і старший братик Богдан.
            На жаль, звичайній сім’ї не справитись самотужки з лікуванням, такі ліки, як наприклад, віфенд, коштують дуже дорого, а для простої родини 32 000 гривень на 10 днів лікування – це надто дорого.
            Не зважаючи на все, Софія залишається усміхненою і доброю дівчинкою і щиро вірить, що все буде добре!
 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02