Німас Вадим

Німас Вадим

Німас Вадим, 12.02.2013 р.н.
Діагноз: Біліарна атрезія.

 Новини:  27.09.2013.  11.09.2013.   23.07.2013.  27.06.2013.

            У відділенні ІІ хірургії львівської дитячої лікарні, що на вулиці Орлика, часто проходять лікування найменші пацієнти, декому з них ще немає і рочку, а декому лише кілька місяців. Саме там лікується і маленький Вадим Петрович.

            Вадимчику 4 місяці. Захворів малюк півтора місяці тому, хлопчик пожовтів і у нього збільшився животик, невдовзі Вадим опинився в Охмадиті, а потім на Орлика, де йому діагностували Біліарну атрезію, та одразу призначили і провели операцію по Касаї.

            У малюка  вроджена патологія жовчовивідних шляхів, коли жовч не виводиться з організму через те, що ці протоки непрохідні, або взагалі відсутні. Єдиний вихід для таких діток – процедура Касаї (коли оперативним шляхом створюються штучні жовчовивідні шляхи) або пересадка печінки.

            Операцію по Касаї Вадиму зробили 5 тижнів тому, на щастя, вона пройшла добре і зараз малюк йде на поправку. Якщо і далі все буде добре, є надія, що пересадка печінки не знадобиться – цього сподіваються всі, і батьки, і лікарі, і ми, адже пересадка це надзвичайно складна і дорога процедура, яка, до того ж, неможлива в Україні для таких крихіток, як Вадим.

            У Вадимчика є шанси обійтись без пересадки, тепер малюку потрібно довший час спостерігатись у лікаря, пройти курс лікування та харчуватися спеціальною сумішшю НАН безлактозний. На харчування та препарати наразі потрібно близько 1300-1500 гривень, та у батьків цих коштів немає. Сімя з маленького села, у Вадимчика троє старших братів – Дмитрик (5 років), Миколка (4 роки) і Петрик (2 роки).

            Вадимчик дуже комунікабельний та усміхнений хлопчик, охочий до спілкування і надзвичайно привітний. У лікарні вони вдвох з мамою, тато не має змоги часто до них приїжджати, бо вдома господарка та ще троє малюків –  обоє батьків сироти, бабусь та дідусів немає.

            Будь ласка, допоможіть малюку уникнути пересадки! Зараз це цілком можливо, якщо дотримуватись призначень лікаря і забезпечити Вадима необхідним харчуванням та препаратами. Якщо втратити шанс зараз – життя малюка опиниться під великою загрозою…

            Дуже потрібна фінансова допомога!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02