Орест Козак

                          Орест Козак


(Успішно пройшов ТКМ в Австрійській клікіці.)

Орест Козак, 23.08.1995 р.н.
Діагноз: Гострий мієлобластний лейкоз. Рецидив.

 Новини:   29.10.2012.   26.09.2012.   24.07.2012.   18.07.2012.    05.07.2012.   29.06.2012.  12.06.2012.  23.04.2012.

Оресту 16 років. Він проходить лікування в гематології ЗУСДМЦ. Проходить другий раз. Місяць тому у нього виявили рецидив...

Не легко писати про цього чудового хлопця. Молодий, красивий, розумний, такий дорослий! Причин подорослішати, на жаль, було предостатньо. Ще в дитинстві Орест залишився без мами, батько став для хлопця і його старшої сестри Олі і мамою, і татом. І все було б нічого, але, восени 2010 року Оресту діагностували лейкемію.

Хлопець просто відчув слабкість і звернувся до лікаря. Аналізи були настільки низькими, що його відразу госпіталізували. Всю хворобу з ним пройшли батько і сестра, 4 блоки хімії, майже вісім місяців. Було нестерпно важко, але Орест зміг. Молодий організм боровся і хвороба відступила. Десять місяців хлопець був в ремісії і всі сподівалися тільки на краще, і він сам в першу чергу.

Але місяць тому стався рецидив. Світ знову розколовся, і цей удар долі Оресту довелося розділити вже тільки з сестрою - батька не стало рік тому, коли він закінчував лікування ...

Уявити навіть не можу, що довелося пережити їм обом. Але якимось чином всі взяли себе в руки. Лікарі відразу звернулися з проханням допомогти з препаратами, в лікарні з Орестом були то дядько, то тітка, то сестричка Оля, а сам хлопець, що дуже важливо, прийняв рішення боротися.

Вже закуплено 15 сетів для тромбоконцентрату, препарати хіміотерапії заведос і флударабін, віфенд, біовен моно, таргоцид, і всього багато, адже Орест великий, і ситуація дуже складна. За покупку всього цього величезне спасибі МБФ «Карітас України» - саме завдяки їхній допомозі хлопець зміг вчасно почати лікування, інакше взяти таку суму - понад 120 000 гривень - було б просто ніде!

Але, лікування при такому діагнозі обходиться дуже дорого. На жаль, Оресту знову потрібні дорогі препарати. Після хіміотерапії впали аналізи. Зараз потрібен нейпоген - 14 флаконів на двох тижневий курс. І хлопцеві знову потрібна фінансова допомога.

Орест надзвичайний хлопець - дуже милий, вихований, освічений, під час лікування від нічого робити, він навчився вишивати бісером - тепер вишиває ікони і картини. Будь ласка, допоможіть пройти лікування. Орест з сестричкою  справляються з багатьма труднощами, і справляються не погано, але навіть сім'ям з двома батьками дуже рідко вдається витягнути лікування самотужки. Навіть дорослим важко боротися самим, а Оресту тільки 16, Оля старша лише на три роки. Їх підтримують родичі, але у них теж сім'ї, і з Орестом в основному знаходиться сестра, яка, до того ж, студентка, і не може залишити навчання. А попереду у Ореста, можливо, ще й ТКМ.

Будь ласка, не пройдіть повз.

Дуже потрібна підтримка та фінансова допомога. 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02