Пахолюк Андрій

Пахолюк Андрій 

Пахолюк Андрій, 24.10.1991 р.н.
Діагноз: Т-клітинна лімфобластна Неходжкінська лімфома.

Новини:   06.12.2012.  12.11.2012.  23.10.2012.  10.10.2012.   05.01.2012.   16.08.2011.   17.06.2011.   19.05.2011.   13.05.2011   21.04.2011   06.04.2011   28.03.2011   03.03.2011   17.02.2011.   07.02.2011

Андрію 19 років, він живе в місті Тисмениця Івано-Франківської області. Захворів хлопець у квітні минулого року, загальний хворобливий стан наростав до липня, коли з'явилися набряки обличчя і збільшилися лімфовузли. Тоді батьки звернулися до лікаря за місцем проживання. Андрію провели комплексне обстеження, яке виявило новоутворення - через два дні хлопець вже був госпіталізований до Інституту Раку в Києві.

Там провели біопсію, зробили гістологію і діагностували лімфому. Там же розписали хіміотерапію і направили для подальшого лікування в Івано-Франківськ.

У серпні Андрій почав проходити хіміотерапію. Далася хімія не легко - падіння аналізів, анемія, стоматит, токсичний гепатит, довелося навіть скасувати останню введення аспарагінази. Далі гірше - двостороння вірусно-бактеріальна пневмонія і реанімація. Андрій зміг.

Андрій сильний і розумний хлопець, от як він сам розповідає про себе:

«Мене звати Андрій Пахолюк. Я закінчив другий курс Інститу туризму Івано-Франківського університету імені Василя Стефаника. Навчався, грав в КВК, ходив в турпоходи, дуже любив кататися на гірських лижах, подорожувати, складав плани, багато мріяв…Сумно в 19 років описувати життя в минулому часі, та я вірю, що в мене є шанс на майбутнє.

Я дуже люблю життя і надіюсь, що любов ця взаємна. Я вірю в добрі і милосердні людські серця, бо саме такі мені зустрічаються в житті: рідні, друзі, вчителі, сусіди…А сьогодні у мене дуже хороші, розумні і чуйні лікарі…

 Хвороба прийшла несподівано. В недільний липневий ранок я прокинувся зі збільшеними лімфовузлами на шиї і набрякшим обличчям. Дихати було важко. Стривожені батьки повезли мене на консультацію в обласну лікарню. З цього дня закрутився страшний калейдоскоп лікарняних днів. Через день я вже був у Києві в Національному Інституті Раку. А там: безкінечні аналізи крові, УЗД, КТ, пункції, очікування результатів та заключень з різних лабораторій. А ще я ніколи не бачив так багато хворих: дорослих і малих діточок з очима, повними тривоги, болі і надії… І я сподівався, що все це швидко пройде і тривога рідних безпідставна, та діагноз виявився невтішним. (Неходжкінська Т-лімфобластна лімфома) Лікарка розповідала батькам про довготривале, важке і дороге лікування, а в мене в голові пульсувало одне слово: ”Лімфома!,,

Що далі? Як розтинає блискавка небо в грозову ніч, так цей діагноз розділив моє життя на ”до’’ і ’’після’’. Кольорові картинки планів та мрій змінилися на чорно-білу реальність. Розпочався перший курс хіміотерапії - щоденні крапельниці, уколи, таблетки…У друзів вже розпочався навчальний рік, а я на лікарняному ліжку. Болить голова, шлунок, рот, ломить усе тіло. Та все це ніщо порівняно з болем в душі. Але я сильний і вірю, що Бог допоможе мені перемогти цю хворобу. Вірю, що закінчу інститут, організую свій туристичний бізнес, в мене буде сім`я, і мої батьки обов`язково стануть бабусею і дідусем. А ще я дуже хочу бачити якою виросте моя маленька сестричка Злата. Я дуже її люблю, але зараз не маю сили навіть взяти її на руки. Та я одужаю. Я дуже буду старатися! Господи , дай мені сили!

Звертаюся до всіх небайдужих сердець: Допоможіть, будь-ласка, моїм бажанням здійснитися!

З повагою і надією Андрій Пахолюк

Для продовження лікування Андрій госпіталізований в Інститут патології крові та трансфузійної медицини у Львові. Попереду у хлопця три високодозних курси хіміотерапії, кожен вартістю 12800 гривень. Це тільки вартість основних препаратів, без факторів росту, які неминуче знадобляться після курсу.

У батьків таких грошей просто немає. Попередній блок хіміотерапії разом з усіма ускладненнями і реанімацією обійшовся у величезну суму. Сім'я дуже сподіватися на допомогу небайдужих людей.

Андрій дуже хоче жити!