Паньків Соломія

Паньків Соломія

(Закінчила основне лікування. Вдома.)

Паньків Соломія, 17.08.2006 р.н.
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз

Соломійці 5 років, вона ходить в дитячий сад, дуже любить бавитися з іншими дітками, із задоволенням вчиться читати і писати, любить пазли, мультфільми та кіно.
Живе дівчинка у селі Оглядів Львівської області з мамою, татом і молодшим братиком Марком.

Після свят у дівчинки почав боліти животик, на тлі цього піднялася температура і почалася блювота. Батьки відразу звернулися в Дитячу клінічну лікарню Львова на П.Орлика. У лікарні дитину обстежили і за результатами аналізів запідозрили лейкемію.
            Так Соломійка опинилась на Дністровській, в ЗУСДМЦ. На жаль, побоювання лікарів підтвердилися і в дитини  діагностували гострий лімфобластний лейкоз. І відразу призначили протокольне лікування.


Зараз дівчинка проходить хіміотерапію у відділенні гематології. За місяць в лікарні Соломійка змінилася зовні, у неї з'явилися «щічки» від препаратів ХТ і випали волоссячко, але вдача залишилася такою же веселою і поступливою. Соля з радістю ходить на заняття з нашими волонтерами, із задоволенням малює, розфарбовує і робить орігамі. І завжди усміхається своєю променистою посмішкою :)

Лікування буде тривалим. Не всі препарати є в лікарні, також немає систем для сепарації тромбоконцентрату, без яких Соломійці не обійтися. Але боротися потрібно. Сім'я потребує допомоги небайдужих людей і дуже сподівається, що ця допомога прийде.

Допоможіть дівчинці пройти лікування.

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02