Павлів Данилко

Павлів Данилко

Павлів Данило, 21.08.2009 р.н.
Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркома черевної порожнини, 4 ст. Високого ризику.

Данилкові 2 рочки, малюк живе у Львові з мамою, татом і старшим братом. Захворів хлопчик в грудні, перед самими святами. Оскільки у Данусика було здуття живота і температура, батьки підозрювали інфекцію, але їх відразу направили на УЗД в ЗУСДМЦ, і обстеження показало величезну пухлину.

Дитину госпіталізували у хірургію. Розміри пухлини і стан малюка просто шокував усіх. Навіть не було часу зробити КТ - на рахунку був не те щоб кожен день – кожна година! У лікарів не залишалося вибору окрім як оперувати без додаткових обстежень, покладаючись на лікарську інтуїцію. І вона їх не підвела - малюк з нами лише завдяки компетентності, зібраності та професіоналізму наших лікарів, за що їм величезне спасибі!

Данусику видалили гігантську пухлину (10х12см) і сальник. У мами досі тремтить голос, коли вона згадує про операцію. Те, що зробили лікарі ЗУСДМЦ - справжній подвиг.

Результати гістології були невтішними - ембріональна рабдоміосаркома. Дитині призначили хіміотерапію, зараз позаду вже перший блок, на наступному тижні планується другий. Так само Данилкові планують ставити вшивними катетер по типу Бровіак, велике спасибі ініціативній групі «Дар янгола», яка регулярно забезпечує наших малюків цими катетерами.

Данилко дуже допитливий і розвинений малюк. Він дуже любить книжечки, знає на пам'ять багато віршиків і пісень, сам може прочитати на пам'ять і оповіданнячка, і казки. Навіть вміє колядувати - і це в два рочки! Улюблені іграшки Данусика - коники та рибки:)

Зараз стан дитини нормальний, вже піднялися аналізи після хімії. Попереду в малюка тривале лікування, можливо, навіть до року, і допомога буде дуже потрібна. Однозначно знадобляться і сети для тромбоконцентрату, і обстеження, і препарати.

Дуже просимо не пройти повз цього дивовижного малюка.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02