Павлишин Ірина

Павлишин Ірина, 08.10.2002 р.н.
Діагноз: Хронічне захворювання нирок Vст. Стан після трансплантації донорської нирки.

Новини:   16.10.2015.  30.06.2015.
 
            Іринці 11 років. Вона проживає в Сокалі і навчається в 5-му класі гімназії, правда, уроки не відвідує. Іринка навчається по індивідуальній програмі, адже тричі на тиждень дівчинка їздить на діаліз у Львів.
            Та і не можна їй до школи, у Іри низький імунітет, а вона стоїть в черзі на пересадку нирки в Білорусії, і як тільки буде донор – потрібно негайно їхати, отже, треба постійно берегтись. Та Іра знайшла вихід – з друзями та однокласниками дівчинка спілкується по інтернету.
            Хворіє дівчинка з народження, коли їй був 1 місяць – видалили спинномозкову грижу, а в 3 місяці діагностували хворобу нирок. До 5-ти річного віку Іра лікувалась в дитячій лікарні на Орлика з приводу пієлонефриту, раз на рік дівчинку госпіталізували. Далі хвороба прогресувала і з 2007 року Іра спостерігається в ЗУСДМЦ з хронічною нирковою недостатністю, а з травня 2011 дівчинка живе на гемодіалізі.
 
 
            Єдиним виходом для Іри є трансплантація донорської нирки. Вже три роки Іра стоїть на черзі в Білоруській клініці, однак донора ще не знайдено і раз в три місяці дівчинка їздить з мамою в Мінськ на обстеження. Вартість такої поїздки близько 500 доларів – 300 доларів за обстеження, і 200 доларів – дорога і супутні витрати. Сама пересадка вартуватиме 55 тисяч доларів – з них  за ці роки мамі ледь вдалося наскладати близько 45 тисяч, а 10 тисяч доларів все ще бракує.
            Усе життя Іри триває від діаліза до діаліза, від обстеження і до обстеження… Нащастя, дівчинка ще може чекати операції, та звісно, що вона не зможе чекати безкінечно… Ми дуже сподіваємось, що донорська нирка знайдеться вчасно, як і недостаюча сума коштів на лікування.
            Зрозуміло, що більшість часу Іруся проводить вдома, та їй не сумно, вона вміє зайняти себе корисною справою – почитати, подивитись гарний фільм, сплести щось цікаве з бісеру, ну і звісно, соцмережі є справжнім порятунком для дівчинки, адже саме там вона може знайти таке необхідне спілкування.
            Все життя Іри розписане і регламентоване режимом, дієтами, прийомом ліків. Дівчинка приймає безліч супутніх препаратів – кальцій, фурагін, фурамаг, вітамін Д у різних формах, тардиферон, гепарин. Дещо Ірі видають по державній програмі, але цю частину списку доводиться купувати самим, і приймає Іра ці препарати постійно. На місяць виходить близько 1000-1500 гривень лише на супроводжуючі ліки, а ще регулярно потрібно робити аналізи на вітамін Д та паратгормон – ще 300-400 гривень, ну і якимсь чином дозбирувати кошти на майбутню пересадку.
            Мама виховує Іру одна, є ще старша сестра Маряна. Понеділок, середа і пятниця – діаліз, тобто в 5 ранку треба виїхати з Соколя, щоб в 8 бути в лікарня у Львові. До 14 години діаліз, потім – дорога додому. І так вже три роки…
            Ми дуже просимо допомогти Ірі оплатити поточне лікування і зібрати кошти на трансплантацію, яка дасть дівчинці шанс на нормальне життя. Іра весела, комунікабельна дівчинка, вона мріє бути здоровою і дуже хоче жити звичайним життям як її однолітки і я впевнена, що ми зможемо допомогти їй у цьому, адже так?
            Дуже потрібна фінансова допомога на лікування!
 
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - добровільне пожертвування для
Павлишин Ірини
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02