Павлишин Люба

 

Павлишин Люба, 30.09.1994 р.н.
Діагноз: Лімфома Ходжкіна.

Новина:   17.01.2012.  09.11.2011.  04.11.2011.  19.10.2011.  30.09.2011.

У відділенні гематології ЗУСДМЦ проходить лікування чарівна і дуже самостійна дівчинка Люба. Люба з села Воложинів у Львівській області, вона навчається у Львівському будівельному коледжі архітектури і дизайну, і зовсім скоро буде геодезистом - буде вимірювати простори нашої батьківщини :) .

Біда трапилася в січні, тільки ніхто спочатку не зрозумів, що це біда. У Люби піднялася температура і з'явилася пухлина за лівим вухом. Дівчинка звернулася в поліклініку в своєму коледжі, там її заспокоїли, що це застуда, виписали ліки і відправили лікуватися. Але застуда не пройшла ...

Тільки в травні дівчинку нарешті направили до гематолога в 5-у Львівську лікарню. Там обстежили, зробили біопсію і діагностували лімфому Годжкіна. Там же Люба почала лікування. Провели 3 курсу хіміотерапії, пухлина за вухом зійшла, але контрольне КТ показало вогнища в легенях.

Тоді для продовження лікування Любу госпіталізували в гематології ЗУСДМЦ. Тут дівчинці планують провести поки 2 курси хіміотерапії. Всі препарати доведеться купувати самостійно.

Люба з багатодітної сім'ї, у неї двоє дорослих братів і двоє дорослих сестер зі своїми сім'ями. Батьки пенсіонери. У лікарні з дівчинкою будуть знаходитися по черзі сестра і тітка Аня, саме тітка і звернулася по допомогу до нас. З попереднім лікуванням вони справлялися самостійно. Але тепер всі заощадження сім'ї закінчилися, та й препарати потрібні дорогі - тільки прокарбазан (натулан) обійдеться близько 3000 гривень. А сім'я хоч і велика, але живуть скромно, та й де в селі багато заробиш?

Люба скромна, весела дівчинка. Як і всі однолітки, вона любить музику, пісні, танці, у неї багато друзів, любить відпочивати на природі, не проти пограти у волейбол :) . А крім активного проведення часу дівчинка любить вишивати хрестиком і в'язати на спицях.

Будь ласка, допоможіть Любі, вона майже доросла, але насправді вона ще зовсім маленька дівчинка, яка відчайдушно б'ється з хворобою. Дуже сподіваюся, що всі разом ми не дозволимо хвороби перемогти - перемогти повинна Люба.

Дуже потрібна допомога.