Перетятко Анастасія

 
Перетятко Анастасія, 29.07.1998 р.н.
Діагноз: пухлина ділянки ІІІ шлуночка з метастатичним розповсюдженням по оболонках головного та спинного мозку.
 
Новини:  09.07.2014.
 
            Насті 16 років. Вона успішно закінчила 10 клас, любить вчитися, має багато друзів, допомагає мамі вдома. Все було добре, поки в лютому 2013 року в Насті не зявились головні болі і блювота, а потім дівчинка почала втрачати зір.
            За рік Настя лікувалась і на Орлика в нейрохірургії, і в Ромоданова в Києві, і навіть в кібер-клініці Спіженка, їй проводили променеву, лікворошунтуючу операцію… Та на консультацію до дитячого онколога Настя потрапила лише в січні 2014. Тоді ж вперше зробили МРТ.
            Консиліум лікарів ЗУСДМЦ призначив Насті лікування – хіміотерапію вінкристин плюс цисплатин. На жаль, прогноз був зовсім не сприятливий. Однак, після двох блоків з’явилась позитивна динаміка. Було вирішено провести ще два блоки хімії і повторне контрольне МРТ.
 
 
            На жаль, дівчинка неоперабельна, через складну локалізацію, обєм пухлини та втрачений час. Однак, лікарям вдалося стабілізувати хворобу і покращити стан дитини.
            До хвороби Настя була дуже активна дівчинка, займалась сучасними танцями під ритми хіп-хопу :), каталась на роликах, гуляла з друзями. Зараз, це все, на жаль, в минулому. Зі всіх захоплень залишилась, хіба що, німецька мова, яку дівчинка вчить з великою радістю.
            Ми дуже сподіваємось на диво для Насті і дуже хочемо щоб у дівчинки все вийшло і вона змогла повернутись до школи, до друзів і до улюблених справ. Скоро Насті робити контрольне МРТ голови і спинного мозку вартістю 3000 гривень і коштів у батьків немає.
            Сім’я потребує фінансової допомоги і ми дуже сподіваємось, що вона прийде вчасно.  Будь ласка, підтримайте Настю.        
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02