Петигирич Максим

Петигирич Максим

  

 

Петигирич Максим, 11.01.2012 р.н.
Діагноз: Рабдоміосаркома малого тазу.
Новини:  31.05.2013.  06.04.2013.

Максимчик наймолодший з наших підопічних і, напевно, наймолодший з пацієнтів хірургії, що має онкозахворювання. До лікарні він потрапив літом, зовсім крихіткою, малюку було лише пів рочку, коли він захворів. Раптом маленький просто перестав «ходити в туалет». Батьки звернулись в лікарню в Дрогобичі, зробили УЗІ і виявили пухлинку.

Макса зразу направили до Львова, спочатку в Охматдит, а звідтам вже на Дністровську, в ЗУСДМЦ. Тут і діагностували Рабдоміосаркому. Малюку прокапали 6 блоків хіміотерапії і прооперували, тут же, у Львові. Операція пройшла успішно, нашим хірургам вдалося повністю забрати пухлину, правда, зважаючи на локалізацію, забрати її довелось разом з простатою.

Далі було ще 3 блоки хімії і контрольне КТ показало, що все йде добре, так як і належить згідно схеми лікування. Однак, Рабдоміосаркома, як і більшість онкодіагнозів – дуже підступна пухлина, і хоч зараз в організмі малюка поганих клітин і немає, щоб закріпити цей хороший результат належить пройти ще курс хіміотерапії Вінорельбіном.

Курс триватиме пів року і для його проведення малюку потрібно 21 флакон Вінорельбіну по 10мг. Вартість флакончика – 550 гривень, отже на весь курс потрібно 11550 гривень. У батьків таких коштів немає, однак для Макса це єдиний шанс вирости великим і здоровим.

А малюк дуже прагне вирости, не зважаючи на хворобу, з маленької кнопочки за пів року у лікарні він перетворився на дорослого карапуза і гордо відсвяткував свій перший день народження – зараз Максимчику вже 1 рік і 3 місяці! Він вчиться ходити, впевнено крокує попри стіну, вчиться говорити – «тато» і «мама» виходить найкраще, любить бавитися, особливо всім новим, що попадає під руку, любить книжечки – трошки читати, трошки рвати – ну, у кожного віку свої методи пізнання оточуючого світу :)

Будь ласка, допоможіть маленькому Максимчику стати дорослим! Батьки не зможуть самі придбати препарат, а без цієї хімії хвороба, нажаль, має шанси повернутись.

Дуже потрібна допомога!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02