Піхович Дмитро

                              Піхович Дмитро


Піхович Дмитро, 12.05.2010 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
 
Новини:   18.03.2013.  25.02.2013.

            Дмитрику два з половиною рочки, він дуже активний і цікавий малюк. Захворів хлопчик місяць тому, почалось все з висипки та високої температури. Батьки звернулись в поліклініку вдома, там їх скерували в лікарню в Дрогобичі. 
            В Дрогобицькій лікарні запідозрили лейкемію, Дмитрик був дуже важкий і його госпіталізували одразу в реанімацію. Там малюк провів три дні, але стабілізувати його не вдавалось, і лікарі вирішили терміново переводити малюка до Львова у ЗУСДМЦ.
           Так Дмитрик з мамою опинились в гематології. Вже в центрі у малюка взяли пункцію, провели додаткові обстеження і підтвердили лейкоз. Так на самі свята замість подарунку малюк отримав страшний діагноз.
            Дмитрику назначили хіміотерапію, зараз малюк проходить перший протокол. Препарати наразі є в лікарні, а от з сетами для тромбосепарації просто біда. Вони ось-ось мають поступити в лікарню, але все ніяк не поступлять, а час іде і без тромбоконцентрату перенести лікування маленький Дмитрик не зможе.
            Дмитрик живе в селі з мамою, татом і сестричкою Софійкою. Звичайна проста сімя., і самотужки витягнути лікування вони не подужають. Вартість сета – 2500  гривень. Ми змогли придбати для малюка 3 штуки, але останній використають вже за кілька днів. І далі – невідомість.
            Будь ласка, підтримайте малюка. Дмитрик дуже стрімко розвивається, цікавиться абсолютно всім, дуже любить машинки і мультфільми, а мультфільми про машинки міг би дивитись цілодобово, як би тільки дозволили :)
            Ми дуже просимо допомогти Дмитрику пройти лікування. Зараз у малюка стоматит і низькі аналізи, попереду тривале лікування, і дуже потрібна допомога!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02