Погуляєв Богдан

                                                 Погуляєв Богдан

Погуляєв Богдан. 29.04.1996 р.н.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз

Новини:  03.01.2013.  27.07.201218.07.2012.   10.07.2012. 

Богдану 15 років, він активний, веселий хлопець, займається спортом, має ІІІ дорослий розряд по водному поло. Богдан захоплюється комп'ютером, любить бойовики і спокійну розслабляючу музику.
            Місяць тому хлопець раптом різко схуд - на цілих 15 кілограм. Втрата ваги супроводжувалася млявістю і слабкістю. Звернулися до лікаря. Хлопця направили в інфекційну лікарню з підозрою на гепатит. Але все виявилося на багато гірше.
            Богдана направили на Дністерську, де провели комплексне обстеження і діагностували лейкоз. Хлопець почав протокольне лікування. Зараз позаду перший блок поліхіміотерапії і перша реанімація. Богдан проходить курс антибіотиків і протигрибкову терапію. Попереду тривале лікування. Богдану потрібні сети Тріма для тромбоцитів і таблетований Віфенд.
            Перший курс батьки витягли своїми силами, але далі вже складніше ... Дві упаковки Віфенду - 13500, кожен сет Тріма - 2500 гривень. Крім цього потрібні антибіотики, імуноглобулін - не всі препарати є в лікарні.            Батьки Богдана не сидять склавши руки - тато весь день в бігах і в турботах, у пошуку донорів і препаратів, і грошей. Але важко взяти грошей там, де їх уже немає. Мама в лікарні з сином. А вдома ще молодша сестра. Вони не зможуть впоратися своїми силами - ситуація вимагає негайного реагування, і хлопчикові дуже потрібна допомога.
            Допоможіть Богдану пройти лікування.

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02